Geri Dön
Kültür SanatCem Adrian'dan açık hava konseri

Cem Adrian'dan açık hava konseri

Türkiye'nin önde gelen seslerinden Cem Adrian geçtiğimiz ocak ayında yayımladığı Seçkiler 2 adlı türkü albümünün ardından sevenleriyle açık hava konserde buluşmaya hazırlanıyor.

Cem Adrian'dan açık hava konseri

Geçtiğimiz ocak ayının sonlarında unutulmaz türküleri yorumladığı yeni albümü “Seçkiler 2”yi çıkartan Cem Adrian; İstanbul'un yeni açık hava kültür ve sanat merkezi YBY Kemerburgaz'da  8 Ağustos Pazar akşamı şarkılarını açık havada yıldızların altında seslendirecek. Biletler satışta. Türkiye müzik endüstrisinin bilindik kuralları dışında, kendi çizdiği çizgilerde yürüyen sanatçı Cem Adrian; unutulmaz türkülerden oluşan 11 eserin bulunduğu “Seçkiler 2” albümünü geçtiğimiz ocak ayının sonlarında dinleyicileriyle buluşturdu.


Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler