Geri Dön

Cesur'a Beren Saat'li gala

7 Eylül’de vizyona girecek olan Disney Pixar’ın merakla beklenen son filmi Cesur için 5 Eylül Çarşamba akşamı Kanyon’da renkli bir gala düzenlendi.

Cesur'a Beren Saat'li gala

Galaya filmin başkahramanı Prenses Merida’yı seslendiren Beren Saat de katıldı. Geceye katılanlar arasında Kenan Doğulu, Yekta Kopan ve filmin diğer seslendirme sanatçıları da vardı.

İstanbul, 06.09.2012: Hayallerinin peşinden giden Prenses Merida’nın hikayesinin anlatıldığı Disney Pixar’ın yeni animasyon macerası Cesur’un galası dün akşam Kanyon Cinemaximum sinemalarında gerçekleşti. Geceye filmin başkahramanın sesiyle hayat veren ünlü oyuncu Beren Saat de katıldı. Merida gibi kendine özgü, yetenekli ve tutkulu bir animasyon karakterini canlandırdığı için çok mutlu olduğunu belirten Beren Saat, karakteri seslendirmesi ile ilgili galaya katılanlardan tam not aldı.

Cesur, 3 boyutlu olarak sinemalarda!

‘Cesur’, Kral Fergus ve Kraliçe Elinor’un yetenekli bir okçu olan dik kafalı kızı Merida’nın kahramanca yolculuğunu konu alıyor. Kaderini kendisinin yaratmaya çalıştığı bir gencin hikayesi olan Cesur, ülkemizde 7 Eylül 2012’de Disney Digital 3D™ seçeneğiyle vizyona girecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber