Geri Dön
Kültür SanatÇocuklara sömestir hediyesi: 'Afacanlar: İş Başa Düştü' sinemalarda!

Çocuklara sömestir hediyesi: 'Afacanlar: İş Başa Düştü' sinemalarda!

'Afacanlar: İş Başa Düştü' 4 Şubat Cuma günü vizyona giriyor. Yapımcılığını Sadi Canpolat, Sadri Alışık, Serhat Usak ve Serdar Atacan’ın yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Enes Ateş’in üstlendiği film, çocuklar için sömestir hediyesi olacak.

Çocuklara sömestir hediyesi: 'Afacanlar: İş Başa Düştü' sinemalarda!

Başrollerini Berat Efe Parlar, Balım Gaye Bayrak, Burak Hakkı ve Gürgen Öz’ün paylaştığı 'AFACANLAR: İş Başa Düştü' filmi, beş afacanın bir AVM'de yaşadığı hırsızlık olayına karışmalarının heyecan, aksiyon ve komedi dolu hikâyesini anlatıyor.

Çocuklara sömestir hediyesi: Afacanlar: İş Başa Düştü sinemalarda

1 saat 26 dakika süren filmin konusu ise şöyle: "Emirhan, bir AVM’de güvenlik müdürü olarak çalışan Sedat Yılmaz’ın oğludur. Mahalleden arkadaşları Ege ve Berkcan ile AVM’de bir gece geçirip VR oyunları oynama hayali kurmaktadır. Bu sıra da AVM’de sergilenecek ünlü bir heykeli de merak etmektedir. Emirhan erkenden kalkar, babasına destek olmak için AVM yolunu tutar. Bir talihsizlik sonucu babası gece nöbetine kalır ve Emirhan arkadaşlarını oraya davet edip durumu fırsata çevirmeye karar verir. O gece iki hırsız heykeli çalmak için AVM’ye gizlice girince işler karışır. Bundan sonrası kendilerine Bisikletli Çılgınlar diyen 5 afacan arkadaşın macera dolu saatlerine dönüşür."