Geri Dön
Kültür SanatDeniz Konserleri'nde sahne sırası Berkay'da

Deniz Konserleri'nde sahne sırası Berkay'da

Pop müziğin sevilen ismi Berkay, denize sıfır konumda bulunan İstanbul’un yeni kültür-sanat mekânı Fişekhane’de en sevilen şarkılarını seslendirecek. Hareketli aşk şarkılarıyla dinleyicilerini coşturan Berkay ile 12 Eylül Pazar akşamı eğlence doruklara çıkacak.

Deniz Konserleri'nde sahne sırası Berkay'da

Son yılların en sevilen pop şarkılarına imza atan Berkay, 12 Eylül Pazar akşamı Fişekhane Deniz Konserleri’nde hayranlarıyla buluşuyor. İlk albümü ‘Ele İnat’ ile En İyi Erkek Sanatçı seçilen Berkay, 21.00’da başlayacak konserde birbirinden sevilen parçalarını seslendirecek. Denize nazır manzarada Berkay; ‘İki Hece’, ‘İnanırım’, ‘Yaz’ gibi hareketli şarkılarının yanı sıra duygusal şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Konserler 1 Ekim’e kadar devam edecek

Berkay’dan sonra Serdar Ortaç, Buray, Mor ve Ötesi, Sertab Erener ve Erol Evgin gibi çok sevilen isimlerin en güzel şarkılarını seslendireceği konserler serisi 1 Ekim’e kadar devam edecek. Fişekhane Deniz Konserleri, denizin esintisi ile tarihi dokuyu buluşturarak, açık havada eşsiz bir deneyim sunacak.

Fişekhane Deniz Konserleri’nde yer alacak diğer sanatçılar ve konser tarihleri şöyle sıralanıyor:

  • Serdar Ortaç – 17 Eylül
  • Buray – 18 Eylül
  • Mor ve Ötesi – 24 Eylül
  • Sertab Erener – 25 Eylül
  • Erol Evgin – 1 Ekim
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler