Geri Dön

Doğu bir kez daha başkentte

Doğu Demirkol, stand up gösterilerine 2019'da olduğu gibi 2020'de de yoğun bir şekilde devam ediyor. Demirkol, Ankaralı hayranlarıyla bir kez daha 27 Şubat'ta MEB Şura'da buluşacak

Doğu bir kez daha başkentte

Mizah gücüyle 2019'da yüzden fazla gösterisiyle on binlerce kişiye aynı anda kahkaha attıran Doğu Demirkol, 2020'de de hayranlarının gününü keyiflendirmeye devam ediyor. Demirkol'un yaşadıklarını ve gözlemlerini kendine özgü mizahla sunduğu stand up gösterilerindeki duraklarından biri 27 Şubat'ta Ankara'daki MEB Şura olacak. BKM Mutfak Organizasyonu ile sahneye çıkacak olan Doğu Demirkol, Ankaralı hayranlarıyla bir kez daha buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Doğu Demirkol, başrollerini İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Safa Sarı ile paylaştığı 'Bayi Toplantısı' adlı sinema filminin çekim sonrası çalışmaları ve 'Tutunamayanlar' dizisinin çekimleri nedeniyle yoğun günler geçirse de stand up gösterilerini aksatmıyor. Tüm yoğunluğuna rağmen aldığı teklifleri geri çevirmeyen Demirkol, hayranlarıyla yüz yüze olmaktan dolayı duyduğu mutluluğun tüm yorgunluğunu giderdiğini belirterek kendisini seyretmeye gidenlerle birlikte kahkaha atmanın yaşamının vazgeçilmez parçalarından biri olduğunu dile getiriyor. 

Doğu bir kez daha başkentte

Trabzon'da oba kültürünün yaşatıldığı kamp alanı tatilciler tarafından ilgi görüyorTrabzon'un Maçka ilçesinde emekli polis Salih Kantarcı, deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Livera Mahallesi'nde, 15 dönümlük araziye kurduğu, Türk oba kültürünü yansıtan, 24 çadırlı kamp alanıyla yerli ve yabancı turistlere hizmet veriyor. Kamp alanında, ziyaretçilere, eski Türk oba kültürü yaşatılıyor. Tatilciler koronavirüs salgını nedeniyle, doğada kurulan ve şehirden uzak sosyal mesafeye uygun oba çadırlarına rağbet gösteriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber