Geri Dön

Hayallerinin Peşinde

Vokal Volkan Karayel ve gitarist Özgür Sallancı tarafından kurulan Bulut Bazen grubunun ilk albümü “Hayallerinin Peşinde” müzikseverlerle buluştu.

Hayallerinin Peşinde

2005 yılından beri çeşitli grup ve projelerde beraber çalışan ikili, 2011yılından bu yana elektronik, indie ve rock türlerinden beslenerek kendi tarzlarını yarattı.

İkili, hayallerinin peşinden koşarak pop rock tarzındaki ilk albümünde 8 şarkıya yer verdi. Albümdeki tüm şarkıların söz ve müziği ise grup üyelerine ait.

Noiseist prodüksiyon tarafından Çağan Tunalı yönetiminde kaydedilen “Hayallerinin Peşinde” isimli albümde grup, çeşitli synthesizer, sampler ve enstrümanlardan da faydalanıyor.

Albümün aranjesini Bora Küçükyılmaz yaparken fotoğraflarını ise Emir Uzun çekti.

Müzikseverler, “Hayallerinin Peşinde” albümüne, iTunes başta olmak üzere bir çok dijital platformdan ve müzik marketlerden ulaşabilecek.

İlk klibini Nice Film'den Ergün Aşçıoğlu yönetmenliğinde “Hikaye” adlı şarkılarına çeken Bulut Bazen'i, youtube.com/bulutbazen, twitter.com/bulutbazen, facebook.com/bulutbazen, instagram.com/bulutbazen sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Çağla Şikel'in tatil geleneğiManken Çağla Şıkel, oğulları Kuzey ve Uzay’ı Çeşme’de bulunan eski eşi Emre Altuğ’un yanına bıraktı, annesi Asuman Şıkel’le birlikte tatile çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber