Geri Dön

In Hoodies şarkısı Reality Dawns şarkısına yeni yorum

Bağımsız müzik sahnesinin üretken isimlerinden In Hoodies, “Reality Dawns” şarkısının Zeynep Oktar tarafından yapılan yeni versiyonunu “Reality Dawns (Zeynep Oktar Wild Wolves Rework)” adıyla 28 Şubat’ta dinleyiciye sunuyor.

In Hoodies şarkısı Reality Dawns şarkısına yeni yorum

İlk olarak 2019’da yayımlanan “Recalibrated Expectations” albümünde yer alan “Reality Dawns”, Zeynep Oktar’ın karanlık elektronik prodüksiyonuyla bambaşka bir kimliğe kavuştu. In Hoodies’e canlı performanslarında synthesizer ve geri vokalde eşlik eden Zeynep Oktar’ın glitch, drum’n bass ve IDM öğeleri barındıran çalışması “Reality Dawns (Zeynep Oktar Wild Wolves Rework)”, In Hoodies’in bu yıl yayımlanacak remix ve rework’lerden oluşan albümüne dair ilk ipucu. Single’ın kapak çalışması ise illüstrasyon sanatçısı Aytaç Öztürk’e ait.

 

In Hoodies, bugün yayımlanan yeni Mind Shifter albümü “Everything is Now”da da iki şarkının söz yazımı ve vokalini üstleniyor. “E.I.N” ve “Phoenix” adlı işbirliklerinin yer aldığı “Everything is Now”, dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.

 

In Hoodies şarkısı Reality Dawns şarkısına yeni yorum

Ordu'da vatandaşlara ‘Orduca’ uyarı: "Evde durun daa"Ordu’da vatandaşların evde kalmaları için Orduca uyarılar yapılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber