Geri Dön

İstanbul’da ‘Cumartesi Gecesi Ateşi’

John Travolta’ya şöhret kapılarını açan, günümüzde hâlâ en çok satan film müzikleri ile anılan 1977 yapımı ikonik sinema filmi “Saturday Night Fever”ın müzikali, 28 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında 8 performansla Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicilerle buluşacak.

İstanbul’da ‘Cumartesi Gecesi Ateşi’

Bee Gees’in, her biri pop kültürünün efsaneleri haline gelmiş şarkılarının eşlik ettiği kült filmler arasında yer alan “Saturday Night Fever”ın sahneye büyülü bir yansıması olan müzikal, 70’lerin sonları ve 80’lerin ilk dönemini kasıp kavuran disco müzik ve danslarından oluşan renkli bir gösteri sunuyor.

İstanbul’da ‘Cumartesi Gecesi Ateşi’Müzikal, filmde de olduğu gibi, Brooklyn hayatının sert gerçeklerinden kaçan ve dans başarısı için pervasız ama heyecan verici bir yola çıkan Tony Manero’nun hikayesini anlatıyor. Bee Gees’in “Stayin’ Alive” ve “How Deep Is Your Love” gibi efsaneleşmiş şarkıları ile izleyicilere unutamayacakları bir gösteri sunacak. 2020’nin ilk sürprizi olan bu heyecan verici Broodway müzikali için bilet satışları yakında, Zorlu PSM’nin yeni satış platformu www.passo.com.tr üzerinden başlayacak. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber