Geri Dön

John Travolta ve Robin Williams bir arada!

John Travolta ve Robin Williams gibi iki harika oyuncuyu bir araya getiren Old Dogs filmi, arkadaşlık ve aile değerlerinin işlendiği bir komedi filmi.

John Travolta ve Robin Williams bir arada!

Williams'ın canlandırdığı Dan ve Travolta'nın canlandırdığı Charlie birbiriyle iyi geçinen iş arkadaşlarıdır. İkiz çocuk sahibi (Zach ve Marley) ve boşanmış Dan'in tersine Charlie çapkın bir bekardır. Önemli bir iş anlaşması yapmak üzereyken ikizlerle ilgilenmek zorunda kalan Dan ve Charlie, hep beraber yaz kampına giderek sorumluluklarını hafifletmek isteyeceklerdir. Yaz kampınındaki görevli ise bu iki arkadaşı evli ve çocukları da evlat edindiklerini düşünürler.

John Travolta'nın rol aldığı Wild Hogs (Çılgın Motorcular) filminden tanıdığımız Walt Becker'in yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu David Diamond ve David Weissman tarafından yazılmış.

Sıcak bir komedi filmi olan Old Dogs'ta John Travolta'nın eşi Kelly Preston (Vicki) ve kızı Ella Bleu Travolta (Marley) da rol alıyor. Film, Travolta ile Williams'ı ilk kez biraraya getiren sinema filmi özelliği taşıyor.

Film Amerika'da Kasım 2009'da, Türkiye'de ise Ocak 2010'da vizyona girecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber