Geri Dön

Karı koca aynı filmde!

Geçen yaz dünya evine giren genç oyuncular Emir Benderlioğlu ile Ceren Şekerci, Emniyet Amiri Bayram Özbek’in Senaryosunu yazdığı “Hop Dedik” isimli komedi dram filminde birlikte rol aldı.

Karı koca aynı filmde!

Yönetmenliğini Oğuz Yalçın Yapımcılığını Ali Avcı’nın üstlendiği film Kayseri de çekildi.


1 Nisanda Vizyona girmeye hazırlanan filmin başrollerinde Emir & Ceren çifti var. Filmde çifte, usta oyuncular; Perihan Savaş ve Bulut Aras eşlik ediyor. Filmin senaryosunu yazan Emniyet Amiri Bayram Özbek yaşanmış olaylardan yola çıkarak yazdığı senaryoda emniyet teşkilatını da konu alıyor.


Yalana, dolana, talana, hırsıza, arsıza, yolsuza, laine ve haine ve de cümle haşerata HOP DEDİK! Sloganıyla yola çıkan ekip artık bazı şeylere “hop dedik” demenin vakti geldiğini düşünüyor. Filmin ilk galası çekim yeri olan Kayseri de yapılacak ve Cumhurbaşkanının programı değişmezse galaya katılması bekleniyor. Filmin ikinci galası İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Putin'den corona virüs aşısı açıkalamasıİlk koronavirüs aşısını tescil ettiğini duyuran Rusya'ya bir anda gözler çevrildi, Putin güven vermek için kızının da denekler arasında olduğunu söyledi. Moskova, aşının ilk fotoğraflarını da dünya ile paylaştı. Ancak henüz klinik denemelerin birinci aşamasında onay verilen aşı tam bir kapalı kutu. CNN International'a konuşan ünlü doktor, elbette aşıyı kullanmayacağını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber