Geri Dön

“Meftun” mest edecek!

Özge Eyüpoğlu, Türk Sanat Müziği ve Cazı buluşturduğu ilk albümü “Meftun” ile müzik marketlerde yerini aldı.

“Meftun” mest edecek!

Güçlü yorumu ve dinleyeni “meftun” eden sesi ile müzikseverlerin karşısına çıkan Özge Eyüpoğlu’nun ilk albümü “Meftun” bu hafta müzik marketlerdeki yerini aldı. “Ada Sahillerinde Bekliyorum”, “Ben Seni Unutmak için Sevmedim” ve “Kırmızı Gülün Alı Var” eserleri ile üç şarkıdan oluşan maxi single albüm, Türk Sanat Müziği’ni caz altyapıları ile buluşturuyor.

Ünlü aranjör Ercüment Vural, ses getiren birçok yapıma imza atmış ünlü prodüktör Emre Irmak imzalarını taşıyan ve Irmak Plak etiketi ile çıkan albümün ilk video klibi “Ben Seni Unutmak için Sevmedim” ise Anıl Tütüncüoğlu tarafından çekildi.

Alıştığımız “Türk Sanat Müziği Sanatçısı”’nın içe dönük haleti ruhiyesinden uzakta, hayatın tam içinde, hayata bulaşmayı çok seven, dışa dönük bir karaktere sahip olan Özge Eyüpoğlu, sıradışı müzik meraklılarının heyecanla takip edeceği bir sanatçı olacak.

İlk video klibi “Ben Seni Unutmak için Sevmedim” i izlemek için tıklayınız;

http://www.dailymotion.com/video/x1oaj5g_ozge-eyupoglu-ben-seni-unutmak-i-c-in-sevmedim-official_music

Özge Eyüpoğlu

1980 Ankara doğumlu Özge Eyüpoğlu; İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı’nda Şan, Solfej ve Türk Müziği repertuar ve Türk Müziği Edebiyatı derslerinin yanı sıra Prozodi, Repertuar Klasik Dönem Türk Müziği Üslubu eğitimi aldı.

2008 tarihinde vizyona giren, yapımcılığı ve senaryosu Özhan Eren’e ait olan “120” adlı sinema yapıtının film müziklerini seslendirdi.

Suzan Kardeş’in vokalistliğinin ardından ilk albümü “Meftun”un çalışmalarına başlayan Eyüpoğlu, ulusal ve uluslararası birçok etkinlikte solist olarak yer almanın yanı sıra söz yazıyor, beste yapıyor ve Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarı Yüksek Lisans eğitimine devam ediyor.

3 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni3 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber