Geri Dön
Kültür SanatSerdar Ortaç Fişekhane'de

Serdar Ortaç Fişekhane'de

Türkçe pop müziğin hafızalara kazınan şarkılarına imza atan Serdar Ortaç, 17 Eylül Cuma akşamı Fişekhane’de hayranlarıyla buluşacak. Özellikle 90’lı yıllara damgasını vuran şarkıların sahibi Ortaç, Fişekhane’yi sallamaya hazırlanıyor.

Serdar Ortaç Fişekhane'de

İstanbul’un yeni kültür-sanat, gastronomi ve iyi yaşam alanı Fişekhane, Deniz Konserleri serisi ile müziğin en iyi isimlerini ağırlamaya devam ediyor. 1994 yılında yayımladığı ilk albümü ‘Aşk İçin’ ile müzik piyasasına giriş yapan Serdar Ortaç, yaklaşık 30 yıllık müzikal yolculuğunda ‘Mesafe’, ‘Karabiberim’, ‘Gamzelim’, ‘Dansöz’, ‘Asrın Hatası’ gibi sayısız hite imza attı. 17 Eylül’de uzun bir aranın ardından hayranlarıyla buluşacak sanatçı, Fişekhane Deniz Konserleri’nde muhteşem bir performansa hazırlanıyor. Deniz kenarına kurulan sahnede 1500 hayranıyla buluşacak olan Serdar Ortaç, geçmişten bugüne en sevilen şarkılarını sevenleri için seslendirecek. Açık havada gerçekleşecek konser 21.00’da başlayacak.

Konserler 9 Ekim’e kadar devam edecek

Türk müziğinin her dalda en iyi isimlerini ağırlayacak Fişekhane Deniz Konserleri’nde; Serdar Ortaç’tan sonra, Buray, Mor ve Ötesi, Sertab Erener, Erol Evgin, Gökhan Türkmen, Funda Arar ve Hadise gibi çok sevilen isimlerin en güzel şarkılarını seslendireceği konserler serisi 9 Ekim’e kadar devam edecek. Fişekhane Deniz Konserleri ile müzikseverler özledikleri konser akşamlarıyla unutulmaz anlar yaşayacak.

Fişekhane Deniz Konserleri’nde yer alacak diğer sanatçılar ve konser tarihleri şöyle sıralanıyor:

  • Buray – 18 Eylül
  • Mor ve Ötesi – 24 Eylül
  • Sertab Erener – 25 Eylül
  • Erol Evgin – 1 Ekim
  • Gökhan Türkmen – 2 Ekim
  • Funda Arar – 8 Ekim
  • Hadise – 9 Ekim
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler