Geri Dön

Sertab Erener'den yeni albüm

Müzik dünyamızın en popüler kadın yorumcularından, besteci ve söz yazarı Sertab Erener, kendi açtığı yenilikçi kulvarındaki yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Erener,  2016 tarihli 'Kırık Kalpler Albümü'nden yaklaşık 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan 13. stüdyo albümü 'Ben Yaşarım'ı 12 Haziran tarihinde yayınlayacağını açıkladı.

Sertab Erener'den yeni albüm

Albümün çıkış şarkısı 'Bu Dünya' ise, 15 Mayıs tarihinde hayranları ile buluşacak. Sözleri sanatçıya, müziği ise Emre Kula'ya ait şarkıyı yayınlamak için beklemek istemeyen Erener, içinde bulunduğumuz zor günlere umut olması dilekleriyle şarkıyı hayranlarının beğenisine sunuyor.  Teklinin dikkat çeken kapağındaki Sertab Erener çizimi ise usta illüstratörlerden Sadi Güran'a ait.

 

Sertab Erener,koronavirüs salgını sebebiyle 'Bu Dünya'nın tanıtımını ve kutlamasını 14 Mayıs saat 21.30'da  instagram sayfasında yapacağı online buluşma ile yapacak.

Göbek dansı yapan şarkıcı Yonca Evcimik görenleri hayran bıraktıYonca Evcimik, Popsav'ın düzenlediği geliri sahne emekçilerine gidecek online müzik festivalinin son gününe evinden beklenmedik bir performans şovuyla katıldı.Yonca Evcimik’in yaptığı göbek şov büyük ilgi gördü

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber