Geri Dön
Kültür SanatŞimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi

BÜNYAMİN AYGÜN

Sonbahar güneşi DÜNYA CENİKLİ

Yaprakların dökülmeye hazırladığı eylül ayında son yaz kaçamakları ayrı bir iz bırakıyor insanın ruhunda. Serinleyen havaya rağmen güneş bazen sıcak yüzünü gösterip sürpriz yapıyor. Dünya Cenikli’nin çektiği fotoğrafta, yılın bu son sıcak günlerini fırsat bilip denizi kumsaldan izlemenin keyfine varanlar yer alıyor.

Şimdiki zamanın hikayesiDeriye can vermek SERAP ÖNCEBE

İnsanlığın dericilikle uğraşı; en az insanlık tarihi kadar eski. Bu meşakkatli meslek her zaman ihtiyaçlara hizmet ediyor. Tabakhaneye getirilen ham deriler, uzun ve incelik isteyen birçok işlemden geçtikten sonra adeta ustasının elinde tekrar can buluyor. Serap Öncebe’nin çektiği bu fotoğrafta sanat var.

Şimdiki zamanın hikayesi

Sadık dost AKIN AKDAĞ

Zarif bakışları, heybetli duruşları ve sonsuz sadakatleri yüzyıllardır insanların hem can yoldaşı hem yol arkadaşı. Atlar yüzyıllardır insanın en sadık dostu. Akın Akdağ’ın fotoğrafı bu samimi dostluğa en güzel örneklerden biri olarak gözümüze çarpıyor.

Şimdiki zamanın hikayesi

Zamanda yolculuk BORA AYDOĞDU

Hindistan Jaipur’da zamana direnen masalsı bir kale, Amber Kalesi… İnsanı yüzyıllar öncesine götüren bu kentin ruhuna eşlik edecek en uygun yol arkadaşı ise tabii ki şehrin simgesi filler. Ziyaretçilerine adeta zamanda yolculuk yaptıran bu mistik şehre Bora Aydoğdu’nun objektifinden tanıklık ediyoruz.

Şimdiki zamanın hikayesi

Uzungöl’ün incisi HASAN AKBAŞ

Uzungöl, masmavi suyu ve yemyeşil doğası ile yılın dört mevsimi huzuru ve dinginliği doğada arayanların uğrak noktası. Tepelerin arasına, doğanın kalbine sığınan göl, asaletiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Hasan Akbaş’ın çektiği fotoğrafta tüm ihtişamıyla göle yansıyan Uzungöl’ün incisini görüyoruz.

www.milliyet.com.tr’ye gelenler

Önce çek sonra paylaş!

En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!

FOTO yaz 6688’e gönder
Gelen mesaja tıkla l Fotoğrafını yükle

Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar, Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın...

Şimdiki zamanın hikayesi

Milliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler