Geri Dön

Sıradışı bir ilişki, sıradışı bir film: Vahşiler

Oyuncu kadrosoyla göz kamaştıran, ünlü yönetmen Oliver Stone’un son filmi ‘Vahşiler’ (Savages) 13 Temmuz’da gösterime giriyor...

Sıradışı bir ilişki, sıradışı bir film: Vahşiler

Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone, en son Battleship’te karşımıza çıkan Taylor Kitsch, Gossip Girl’ün yıldızı Blake Lively, Aaron Taylor – Johnson, John Travolta, Benicio Del Toro ve Salma Hayek gibi yıldız oyuncuların rol aldığı şiddet dolu gerilim filmi ‘Vahşiler’ (Savages) ile beyazperdeye geri dönüyor.

Don Winslow’un aynı isimli çok satan kitabından uyarlanan filmde, eski bir paralı asker olan Chon, barışçıl ve yardımsever bir botanikçi olan Ben ve kendine özgü bir ruha sahip Ophelia, Laguna Beach’teki konforlu evlerinde benzersiz bir sevgiyi paylaşmaktadırlar. Ben ve Chon’un kâr getiren uyuşturucu işi sayesinde sakin, özgür ve kolay bir yaşam tarzına sahip olan bu post modern ailenin huzuru Ophelia’nın Meksikalı Baja Karteli tarafından kaçırılmasıyla bozulur.

Baja Karteli’nin acımasız lideri Elena (Hayek) ve onun zalim tetikçisi Lado (Del Toro), bu üç arkadaş arasındaki koparılamaz bağı küçümserken; Ben ve Chon, ahlaksız bir Narkotik ajanının (Travolta) gönülsüz ve güven vermeyen desteğiyle sevdikleri kızı kurtarmak uğruna kartele karşı kazanılamaz gibi görünen bir savaşa girişirler.

Hafızalardan silinmeyecek gerilim ve aksiyon sahneleriyle dolu film 13 Temmuz’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber