Geri Dön
Kültür SanatSonbaharda Vadi Açıkhava konser serisi

Sonbaharda Vadi Açıkhava konser serisi

Atlantis Yapım’ın İstanbul’a kazandırdığı en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, 26 Eylül’de Pinhani, 2 Ekim’de avantajlı dönem biletleri çoktan tükenen Büyük Ev Ablukada’yı ve 17 Ekim’de yerli alternatif müzik dünyasının enerjik gruplarından Adamlar’ı ağırlıyor

Sonbaharda Vadi Açıkhava konser serisi

Geçen yaz açılan ve kısa sürede ünlü yıldızların gözde konser mekanı haline gelen, İstanbul’un en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, ormanın yanı başındaki muhteşem atmosferiyle birbirinden ünlü sanatçıları hayranlarıyla buluşturmuştu. Vadi Açıkhava pandemi sonrası tüm önlemleri alarak bu yaz da yıldızları ağırlamaya devam ediyor.

İlk albümü 'İnandığın Masallar'ı 2006 yılında yayınlayan Pinhani, ‘Kavak Yelleri’ dizisinin müziğine imza atınca hayran kitleleri hızla büyümüştü. Yıllar içinde soft-rock türünün bayrak taşıyıcısı haline gelen grup son albümleri ‘Yalnızlık Zor’u Mayıs 2020’de yayınladı. Pinhani 26 Eylül Cumartesi gecesi Vadi Açıkhava’da sevenleri ile buluşacak.

 

Yerli alternatif müzik dünyasının enerjik gruplarından Adamlar, 2014 yılında yayımladıkları çıkış albümleri “Eski Dostum Tankla Gelmiş” ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Rock’n Roll, Blues ve biraz da Hip-Hop çerçevesinde şekillenen farklı müzik tarzlarını güçlü, derin, yoğun ve ironik sözlerle bir araya getiren beşli, ikinci albümleri “Rüyalarda Buruşmuşuz”u 2016’da dinleyicileriyle paylaştı. 2019’da “Dünya Günlükleri” adlı üçüncü stüdyo albümleriyle performanslarına devam eden Adamlar; ilk kez 17 Ekim Cumartesi tarihinde Vadi Açıkhava’da hayranlarıyla buluşuyor.

 Atlantis Yapım’ın organizasyonunu üstlendiği konserlerde Vadi Açıkhava Sahnesi, yarı kapasite ile seyirci kabul edecek. Sosyal mesafe kuralları gözetilecek ve maskesiz alana kabul edilmeyecek konuklar aralıklı düzende yerleşerek etkinlikleri izleyecek. Ayrıca girişte herkesin ateşi ölçülecek ve Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği tüm önlemler alınarak, etkinlikler güvenli bir ortamda gerçekleştirilecek.

 Saat 21:00’da başlayacak konserlerin biletlerine www.biletix.com veya biletix satış noktalarından ulaşılabilir.

18 terörist öldürüldü! Bakan Akar'dan flaş açıklama
Hemşire Ömür Erez’i canice öldürdü! Korkunç detayı itiraf etti
Sinyali verdi! Gözler 27 Ocak'ta, belirleyici olacak
İstanbul'da akılalmaz olay! Taksici Fransız turisti kaçırdı
Ülkenin konuştuğu Türk! Sarah ile Musa'dan sonra Anna-Marie ile Mürsel...
Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Terim'le ayrılık sürecini anlattı: 'Hayatımın en travmatik 10 dakikası'
Ünlü isim trans birey oldu! 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemiş
İstanbul'da baltalı okul baskını! Korkuyla sınıflara kaçtılar
Çalınınca gözyaşlarına boğulmuştu! Bakan Kurum'un hediyesi duygulandırdı
Türkiye günlerce bu olayı konuştu! Cezası belli oldu
Gaziantep’te ikinci dalga alarmı! 54 yıl sonra en yoğun kar...
Galatasaray'da büyük pişmanlık! Sene başında gönderildi, fırtına gibi esiyor
Ahmet Tatlıses'in sağlık durumu! 'Tümör alındı, biyopsiye gönderildi'
Striptiz odası ortaya çıktı! Putin'in 'nargile' keyfi
Okan Yalabık-Ezgi Ayvalı'nın dört yıllık aşkı belgelendi!