Geri Dön
Kültür Sanat‘Sözlerimi Geri Alamam’ konserine geri sayım başladı

‘Sözlerimi Geri Alamam’ konserine geri sayım başladı

İş Sanat 22. sezonunda çevrimiçi ve çevrımdışı etkinliklerine devam ediyor. 22 Kasım akşamı saat 20.30’da Atilla Birkiye’nin hazırladığı, Mehmet Birkiye’nin sahneye uyarladığı, müzik yönetmenliğini Serdar Yalçın’ın üstlendiği “Denize Dönmek İstiyorum” başlıklı şiir dinletisi İş Sanat’ın YouTube kanalında yayınlanacak.

‘Sözlerimi Geri Alamam’ konserine geri sayım başladı

Etkinlikte Vedat Sakman, Nâzım Hikmet’in şiirlerinden bu gösteriye özel bestelediği şarkılarının yanı sıra kendi şarkılarını da seslendirecek. Diğer yandan ‘Provadan İzle’ de devam ediyor. William Shakespeare’in ünlü eseri “Hırçın Kız” Talimhane Tiyatrosu oyuncularının yorumuyla 30 Kasım Perşembe akşamı saat 20.30’dan itibaren sezon sonuna kadar İş Sanat’ın YouTube kanalında ve internet sitesinde izlenebilecek.

Özlem bitiyor

10. albümleri “Bedreddin” rock oratoryosuyla sevenlerinin karşısına çıkan Bulutsuzluk Özlemi’nin İş Sanat için hazırladığı ve “Sözlerimi Geri Alamam” adını verdiği konser kısa bir süre sonra seyircisiyle buluşacak. 30 yılı aşkın süredir birbirinden önemli parçalara imza atan grup, unutulmaz Bulutsuzluk Özlemi şarkılarını bu defa yepyeni düzenlemeleriyle Symphonista Oda Orkestrası eşliğinde 10 Aralık Cuma saat 20.30’da Maximum Uniq Hall’da seslendirecek.
İş Sanat 22. sezonuna farklı tekniklerdeki seramik eserleriyle tanınan seramik sanatçısı Beril Anılanmert’in “Seyir Defteri” başlıklı sergisiyle merhaba demişti. İş Sanat Kibele Sanat Galerisi’nde sanatçının önceki yıllarda açtığı pek çok sergiden örneklerin yanı sıra son dönemde ürettiği yeni eserlerin de yer aldığı çalışmaları 8 Ocak 2022’ye kadar görülebilecek. İş Kuleleri Salonu’nda devam eden tadilat sebebiyle seyircili konserler şubat ayına kadar Maximum Uniq Hall’da devam ediyor. Pandemi koşulları nedeniyle yüzde 50 kapasiteyle satışa sunulan konserlere katılmak için seyircilerin aşı kartlarını veya 48 saat içinde yapılmış PCR testlerini görevlilere ibraz etmeleri gerekiyor.

 

Memur ve emeklilerin beklediği haber! Meclis'ten geçti
50 bin yıllık geçmişi var! İlk haberleşme ağını böyle kurdular
Tatile sayılı günler kaldı! Bin TL'ye de var
Kırdığı yumurtanın akı 'kırmızı' çıktı, sosyal medya karıştı! Sandığınız gibi değil...
'Dışarı çıkmayın' uyarısı yapıldı! Daha kuvvetlisi geliyor
Kayak pistinde feci kaza! Ünlü oyuncu hayatını kaybetti
Maç sonrası tepki! 'Göstere göstere gelen bir tehlike'
Numan Kurtulmuş'tan İmamoğlu'nun 'engelleniyoruz' iddiasına yanıt
Yusuf Yazıcı için skandal tanıtım! Kovuldu
Survivor All Star'da ilk eleme! Adaya veda eden isim belli oldu
Fotoğraflar Türkiye'de çekildi! Meteoroloji uzmanı sebebini açıkladı
Tarihi keşif! Mars'ta yaşamın göstergesi...
Sadakatsiz’de dengeler değişiyor! 'Asya'nın yapamadığını Aras yaptı'
Market zincirlerinin zam yazışmaları ortaya çıktı!
İrem Sak, 11 yaş küçük aşkını itiraf etti!