Geri Dön

"The Avengers" geliyorlar...

Marvel Comics'in beyni Stan Lee tarafından yaratılan bir çok süper kahramanın bir arada olduğu topluluk olan The Avengers, byeazperdeye geliyor!

"The Avengers" geliyorlar...

Çizgi roman kültürü içinde olan herkesin bildiği bazı kahramanlar vardır. Iron man, Captain America, Hulk gibi karakterler bir şekilde aklımızda yer etmiştir. Zaten eğer sinema sever biriyseniz bunların filmlerini izlemişsinizdir.

1922 doğumlu yüce insan, babaların babası, aşmış şahsiyet olan Marvel Comics'in beyni Stan Lee tarafından yaratılan bir çok süper kahramanın bir arada olduğu topluluk olan The Avengers, yani intikamcılar ismini duyanınız mutlaka vardır. Bu süper kahramanlar aynı malikanede yaşar ve bir olay olunca topluca çıkıp giderlerdi. Çizgi filmi kısa süre bazı televizyon kanallarında gösterildi. Ancak şimdi daha önemlisi var. Çünkü 2012 yılında bizleri muhteşem bir film bekliyor.

Senaristliğini ve aynı zamanda yönetmenliğini Buffy the vampire slayer, dollhouse gibi dizilerden aşina olduğumuz Joss Whedon'un üstlendiği The Avangers, bazı isimleri kesin olmamakla beraber Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Samuel L. Jackson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Neal McDonough gibi sağlam bir kadro içeriyor. Daha önce Thor ve Captain America filmlerini izleyip hayran olacağımız, daha sonra da The Avangers ile bu hayranlığı zirveye taşıyacağımız anlaşılıyor. 4 Mayıs 2012'de Türkiye'de vizyona girecek film, şimdiden sinema ve çizgi roman severlerin dikkatini çekmiş durumda.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber