Geri Dön
Kültür SanatTurkcell Platinum İstanbul Night Flight 2021 Konser maratonu başlıyor

Turkcell Platinum İstanbul Night Flight 2021 Konser maratonu başlıyor

Star Track Symphony Orchestra konseri 21 Ağustos Cumartesi akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek. Etkinlik, Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek.

Turkcell Platinum İstanbul Night Flight 2021 Konser maratonu başlıyor

Star Track Symphony Orkestrası, artık her biri kült olmuş Star Wars, Gladiator, James Bond gibi filmlerin unutulmaz şarkılarını çalacak. Senfoni orkestrası 60 kişilik kadrosu ile içinde aşkı, savaşı ve cesareti hissetmeyi sağlayan, her biri bir baş yapıt olan filmlerden parçaları büyüleyici biçimde icra edecek. Müzikseverler, Star Track Symphony Orkestra performansı esnasında filmlerden unutulmaz sahneleri dev ekrandan izleme şansına sahip olacaklar. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek konserde açık havada müthiş bir performansla sinema ve müzik birlikteliği doya doya yaşanacak.

 

Konserler devam edecek

Avrupa’nın En İyi Event Ödülü etiketine sahip olan etkinliğin konserleri bu yıl 21 Ağustos-26 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Birçok kültür ve sanat etkinliğinin yanı sıra sayısız konsere ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Aspendos Arena ve Volkswagen Arena’da gerçekleşecek konserler serisinde müzikseverler dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini Turkcell Platinum’un Ana Sponsorluğunda dinleme şansı bulacaklar.

 

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Aspendos Arena ve Volkswagen Arena’da gerçekleşecek Turkcell Platinum İstanbul Night Flight konser serisinde bir Hollywood gecesi olan Okan Bayülgen’in anlatımıyla Best Of Soundtrack Symphony ve Events AcrossTurkey’in
Ödüllü etkinliği An Epic Symphony ise bu sene HaykoCepkin, KARSU, Manga ve Gaye Su Akyol ile buluşacaklar.

 

Konserler COVID-19’a Karşı Alınan Önlemlerle Yapılacak

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19’a karşı uygulanan kontrollü normalleşme sürecinde belirtilen önlemler kapsamında konser öncesi ve sonrası mekanların dezenfekte edilmesi, etkinliğin maske takılarak takip edilmesi, oturma düzeninin sosyal mesafe kuralına uygun olarak yapılması vb. gibi koşullar sağlanarak yapılacak konserler, müzikseverlerin daha sağlıklı bir ortamda vakit geçirmesine olanak sağlayacak.

 


Konserler ve Tarihleri:

21 Ağustos 2021: Star Track Symphony Orchestra

31 Ağustos 2021: An Epic Symphony § Hayko Cepkin

21 Eylül 2021: An Epic Symphony &Hayko Cepkin ( Aspendos - Antalya )

02 Ekim 2021: An Epic Symphony § KARSU 

10 Ekim 2021: An Epic Symphony § Manga  

18 Ekim 2021: Best Of SoundTrackSymphony  & Okan Bayülgen

29 Ekim 2021: An Epic Symphony & Hayko Cepkin

26 Kasım 2021: An Epic Symphony § Gaye Su Akyol  

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler