Geri Dön
Kültür SanatYıldız isimler Vadi Açıkhava'da

Yıldız isimler Vadi Açıkhava'da

Türkiye’nin en önemli sanatçılarının sahne aldığı TURKCELL YILDIZLI GECELER konserleri Türkiye’nin en yeni, en genç etkinlik mekanı Turkcell Vadi Açıkhava’da 30 Temmuz’da Sertab Erener ile başlıyor

Yıldız isimler Vadi Açıkhava'da

Vadistanbul, SM Production ve Atlantis Yapım iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi Açıkhava kapılarını 30 Ağustos Cuma akşamı Sertab Erener konseri ile müzikseverlere açıyor. Bugüne dek konserlerden tiyatrolara, özel organizasyonlardan festivallere; birçok farklı etkinliğe ve değerli sanatçıya ev sahipliği yapan Turkcell Vadi Açıkhava, Türkiye’nin en yeni ve en genç açık hava sahnesi. Türkiye’deki en büyük sabit sahne ile birlikte modern teknoloji ile donatılmış ses ve görüntü sistemlerine sahip olan Turkcell Vadi Açıkhava uzun yıllar boyunca şehrin buluşma noktası ve en güzel anıların merkezi olma iddiasında.

Turkcell Yıldızlı Geceler konser serisi, yaklaşık iki hafta boyunca iyi ve kaliteli müzik dinlemeyi özleyenler için 30 Temmuz'da Sertab Erener ve 31 Temmuz'da Aleyna Tilki ile başlayıp Yüzyüzeyken Konuşuruz, Berkay, Ceza, Anıl Piyancı, Sansar Salvo, MFÖ, Kenan Doğulu, Haluk Levent, Funda Arar'la devam edip Ebru Yaşar ile son bulacak.

Konserler serisinde COVID-19 önlemleri dikkate alınacak. 30 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında ‘Türkiye’nin En Yeni En Genç Açıkhava Sahnesi’ Turkcell Vadi Açıkhava’da, pandemi şartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilecek konserlerde oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlanacak. İzleyicilerin de mesafe kurallarına uyması zorunluluğu bulunuyor. Aynı zamanda HES kodu ile giriş izni verileceği izleyicilerin konser süresince maske mecburiyeti de bulunuyor.

İşte İstanbul’un en genç, en yeni, en kaliteli ve en ulaşılabilir açık hava sahnesi olan Turkcell Vadi Açıkhava’daki 10 konserlik Turkcell Yıldızlı Geceler serisinin tam listesi…

Sertab Erener 30 Temmuz

Aleyna Tilki 31 Temmuz

Yüzyüzeyken Konuşuruz 1 Ağustos

Berkay 2 Ağustos

Ceza + Anıl Piyancı + Sansar Salvo 3 Ağustos

Kenan Doğulu 4 Ağustos

MFÖ 5 Ağustos

Funda Arar 6 Ağustos

Haluk Levent 7 Ağustos

Ebru Yaşar 11 Ağustos

 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler