Geri Dön
Kültür SanatYıldızlar %100 Açık Sahne'de

Yıldızlar %100 Açık Sahne'de

Tolga Akyıldız'la %100 Açık Sahne"de yıldızlar geçidi yaşanacak. Şebnem Ferah, Feridun Düzağaç ve Aydilge gibi ünlü isimler garajistanbul’da sahne alacak.

Yıldızlar %100 Açık Sahne'de

19 Şubat Cuma Günü; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden Gazeteci Tolga Akyıldız, garajistanbul’da gerçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde 9’uncu kez ünlü isimleri ağırlıyor.

%100 Açık Sahne’de bu kez Türkçe rock’ın divası Şebnem Ferah; yeni albümüyle geçtiğimiz yılın en iyileri arasında gösterilen Feridun Düzağaç; dizi müziklerinin aranan ismi Aydilge; uzun süredir özlemekte olduğumuz Aslı Gökyokuş; “Estarabim” yorumu ve “Rüya” ile efsane olmuş Ünlü; aramızdan ayrılışının 12’inci yılında Cem Karaca’nın oğlu ve Moğollar grubunun solisti Emrah Karaca’nın başını çektiği Karaca Project; son albümünde yorumladığı özel parçalarıyla Şenay Lambaoğlu; bir dönem “Kuşu Kalkmaz” adlı parçasıyla dikkat çeken ve yeni projesiyle Sultana; Mavi Sakal solistliğinin yanı sıra kendi şarkılarıyla da ses getiren Genç Osman Yavaş; hem sahne performansları hem de albümleriyle adından söz ettiren Özge Fışkın gibi önemli isimler yer alıyor.

%100 Açık Sahne'yi yeni isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız konuklarına yine unutulmaz bir müzik gecesi yaşatacak.

Siyah ve In Hoodies’in %100 Açık Sahne’ye özel performanslarını izlemek ve 9’uncu kez “müzik birleştirir” demek için garajistanbul’da buluşalım.

Meteoroloji'den yurt geneli için uyarılar! Kuvvetli olacak
Görüşmede yüzler gülüyordu ama...  Zehir zemberek açıklama
Teröristlerle kol kola! Skandal fotoğraflar
Günah evi! Fotoğraflar ortaya çıktı...
İsmail Demir'den 'ASELSAN' açıklaması: Şaşırıyoruz!
Hakan Ünsal klasik otomobiliyle köpeğe çarptı
'Film' gibi hikaye! İzlediği filmden etkilendi, Samsun'dan Nepal'e gitti
Fenerbahçe'den transfer hamlesi! Pereira istedi
Serdar Ortaç ölüm tehdidi mi alıyor? 'Kumar borcu' iddiası
Ambargo kapıda! Dünya çalkalandı
Türkiye'nin gündemine oturdu! 'Bu nasıl vicdansız bir karar'
Avrupa Ligi'nde G.Saray'dan müthiş başarı!
Aleyna Tilki'den Gülşen'e destek! 'Çok ayıp yaptığınız'
30 milyar dolarlık anlaşma!
Hafıza Testi: Hazırsanız başlıyoruz.