Geri Dön

Citroen C4 Cactus'un Türkiye fiyatı açıklandı

Geçtiğimiz Mayıs ayında, Türkiye'ye geldiği duyurulan 2018 Citroen C4 Cactus'ün, düzenlenen özel etkinlik kapsamında Türkiye fiyatı belli oldu. Açıklanan fiyatlar bazı sürücüleri üzecek gibi görünüyor. İşte Citroen C4 Cactus'ün Türkiye fiyatı ve teknik özellikleri...

Citroen C4 Cactus'un Türkiye fiyatı açıklandı

Geçtiğimiz Mayıs ayında, Türkiye'ye gelen 2018 Citroen C4 Cactus'ün Türkiye fiyatı belli oldu. İstanbul'da düzenlenen özel bir etkinlik kapsamında ilk kez sürücülerin karşısına çıkan aracın fiyat, motor ve donanım seçeneklerinin duyurusunu gerçekleştiren marka, satışlara kısa süre içerisinde başlayacağını açıkladı.

Fiyatına geçmeden önce otomobilin teknik özelliklerine bakarsak;

Şık tasarımı ve güçlü teknik özellikleri ile dikkat çekmeyi başaran otomobilin, dizel ve benzinli motor seçenekleriyle aynı anda kullanıcılarıyla buluşacak. Otomobilin donanım seçenekleri arasında Feel ve Shine'dan ibaret.

Konforu ile iddialı olan 2018 Citroen C4 Cactus’ün koltukları da bu iddianın altını dolduracak cinsten. Citroen, koltuklarını dünyada ilk olacak şekilde tasarladıklarının altını çiziyor. Öte yandan teknolojiye de ayak uyduran otomobilin, Android Auto ve Apple CarPlay destekli 7 inç’lik bir multimedya ekranı mevcut.

İşte etkinlikte açıklanan fiyat listesi:

Dizel

FEEL: 1,6 litre BlueHDI 100 beygir, EAT6 otomatik şanzıman 109.900 TL
SHINE: 1,6 litre BlueHDI 100 beygir, EAT6 otomatik şanzıman 117.900 TL

Benzinli

FEEL: 1,2 litre Puretech 100 beygir, EAT6 tam otomatik şanzıman 109.900 TL
SHINE: 1,2 litre Puretech 100 beygir, EAT6 tam otomatik şanzıman 117.900 TL

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber