Geri Dön

Tasit.com üyelerine ücretsiz yol yardım paketi hediye!

Türkiye’nin en büyük otomobil ilan sitelerinden olan ve ikinci el araç almak, satmak veya araç kiralamak isteyenlerin buluştuğu Tasit.com, tüm kullanıcılarına ücretsiz yol yardım paketi hediye ediyor.

Tasit.com üyelerine ücretsiz yol yardım paketi hediye!

Ücretsiz Yol Yardım Paketi


Bu yılın sonuna kadar geçerli olacak kampanyada Tasit.com’a üye olan herkes ücretsiz yol yardım paketi kazanıyor. Üstelik kampanya mevcut üyeler için de geçerli. Tasit.com üyeleri de siteye giriş yaptıklarında yol yardım paketi hediyelerini hemen kullanmaya başlayabiliyor ve Tasit.com üyesi olmanın ayrıcalıklarından yararlanıyorlar. Tasit.com’a bireysel üyelik tamamen ücretsiz.


Üye olun, avantajlardan yararlanın


Sadece bireysel üyeliklerde geçerli kampanyadan yararlanmak için http://www.tasit.com/bireysel/kayit/yol-yardim adresinden üye olmanız veya Tasit.com üyesiyseniz siteye giriş yapmanız yeterli. Siteye giriş yaptığınızda açılan “Bana Özel” sayfasında Yol Yardım Paketinizi tek tıkla talep ederek, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Yol Yardım Paketinde neler var?


Tasit.com Yol Yardım Paketi, yol kenarı yardım, araç çekme hizmeti, lastik desteği, indirimli kiralık araç desteği, oto çilingir, hastalık durumlarında nakil ve yolda yakıt bitmesi halinde en yakın akaryakıt istasyonuna aracınızın çekilmesi hizmetlerini içeriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber