Geri Dön
Oyunİçbükey' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'içbükey' Yanıtları

İçbükey' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'içbükey' Yanıtları

Bulmacalar boş vakitlerde insan beynini geliştirmek ve insan vücudundaki stresi azaltmak için birebirdir. İç bükey bulmacalarda sıklıkla sorulan bir sorudur. İçbükey bulmacasının cevabı nedir? İçbükey bulmacasının kaç farklı cevabı vardır? İçbükey bulmacasının cevapları kaç harflidir? Sizler için iç bükey bulmacasının cevaplarını derledik.

İçbükey' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'içbükey' Yanıtları

İçbükey bulmacasının üç farklı cevabı vardır.

İçbükey Nedir?

Bulmacalarda kelimenin anlamını bilmek oldukça önemlidir. Kelimenin anlamını bilirseniz doğru olan cevapları bulma ihtimaliniz artmaktadır. İçbükey kelimesinin anlamı içe doğru çukur anlamındadır. İçbükeye örnek olarak bir tasın içi örnek verilebilir. İçbükey bulmacasının üç farklı cevabı bulunmaktadır.

Beş Harfli Cevaplar

İçbükey bulmacasının beş harfli bir adet cevabı bulunmaktadır. İçbükey bulmacasının beş harfli cevabı Obruk kelimesidir. İçbükey bulmacasının başka beş harfli cevap bulunmamaktadır.

Altı Harfli Cevaplar

İçbükey bulmacasının altı harfli iki adet cevabı bulunmaktadır. İçbükey bulmacasının altı harfli ilk cevabı konkav kelimesidir. İç bükey bulmacasının altı harfli ikinci cevabı mukaar kelimesidir. Bulmaca da altı harfli cevap isteniyorsa diğer sorulan sorulara göre uyumlu olan cevap seçilmelidir.

 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler