Geri Dön
Sigorta‘Eğitimde güvenceyi sigorta sağlıyor’

‘Eğitimde güvenceyi sigorta sağlıyor’

Pandemiye rağmen bir yıl boyunca sıkı çalışma ve sınav stresinin ardından üniversite ve bölüm tercihinde bulunacak adaylar için heyecanlı süreç başladı.

‘Eğitimde güvenceyi sigorta sağlıyor’

Bu süreçte adayların 10 yıl sonra kendilerini nerede görmek istediklerini ve ilerde hangi mesleği yaparlarsa mutlu olabileceklerini düşünerek, kişilik özellikleri ve yönelimleri doğrultusunda tercih yapmaları gerektiğine dikkat çeken İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı ve Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, “Adayların tercih listesinde yer alacak üniversite değerlendirmelerinde kampüs hayatı, ulaşımı, sosyal ve bilimsel altyapısı, eğitim kadrosu, yabancı dil ve uluslararası imkanları gibi ölçütler yer alacaktır” dedi.

Eğitim güvencesi

Eğitim ferdi kaza sigortası ile sigortalının kaza sonucu vefat etmesi veya sürekli sakat kalması durumunda; poliçede ismi kayıtlı öğrenciye ait ödemesini üstlendiği taksite bağlı tüm yıllık eğitim, servis ve yemek harcamaları için poliçede kayıtlı azami bedele kadar teminata dahil ediliyor. Bu teminatların yanısıra sigortalının herhangi bir kaza sonucu tedavi masrafları da dahil olup Medline acil sağlık hizmetleri ile destekleniyor, poliçe süresi içinde sigortalının maruz kalabileceği kritik hastalıklar teminatı da poliçe dahilinde. Nihat Kırmızı, “Gençlerimizin beklenmedik risklere rağmen eğitimlerine devam edebilmesi, çocuklarının parlak bir geleceğe sahip olması ve onların iyi bir eğitim almasını planlayan ailelerin içinin rahat olması için eğitim sigortası ürünleri güvenilir bir seçenek olmakta. Doğa Sigorta Eğitim Ferdi Kaza Sigortası ile öğrenciye ilişkin olarak ebeveynin maruz kalabileceği bir kaza sonucu kazaya bağlı olarak öğrencinin; okul cep harçlığı, özel ders ücreti, servis masrafı ve yemek masrafı gibi giderler temin ediliyor” dedi.

 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler