Geri Dön
SigortaRay Sigorta Baby on Board ürün ailesini genişletti

Ray Sigorta Baby on Board ürün ailesini genişletti

Geniş kapsamlı kasko özellikleriyle 0-6 yaş arası çocuk sahiplerine özel indirimle sunulan Baby on Board Kasko çözümü büyük ilgi gören Ray Sigorta, şimdi de Baby on Board’un avantajlı dünyasını trafik sigortalarına taşıyarak ürün ailesini genişletiyor.

Ray Sigorta Baby on Board ürün ailesini genişletti

 

Çocuklu ailelerin hem bütçelerine yardımcı olmak hem de güvenli seyahat etmelerini sigorta güvencesine almak için tasarlanan Baby on Board Kasko ve Trafik Sigortası ürünleri 0-6 yaş çocuğu olan ailelere kasko poliçesinde yüzde 25’e, trafik poliçelerinde ise yüzde 15’e varan indirim sağlıyor.

Her iki ürünün alınması halinde toplamda trafik sigortasında yüzde 25’e varan fiyat avantajı sunuyor.

Hanede uygun yaş aralığındaki her çocuğun ebeveynlerine ait hususi kullanım tarzındaki araca indirim sağlamasına ek olarak; Baby on Board Kasko poliçesi sahipleri, çocukları 6 yaşını doldurana kadarki dönemi hasarsız geçirdiklerinde kasko yenilemelerinde Baby on Board indirimlerini koruma hakkı kazanıyor.

Maliyet avantajı

Standart ürünlerle bireylerin ihtiyaçlarına temas etmenin güç olduğunu ifade eden Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan, “Baby on Board ürünlerimizi de, çocukların ihtiyaçlarına odaklı asistans hizmetleri ile zenginleştirmeye yönelik çalışmalarımız devam ediyor” dedi. Koray Erdoğan, şöyle devam etti:

“Baby on Board ürünümüz, kurum olarak oluşturduğumuz değeri müşterilerimiz ve vatandaşlarımızla paylaşmamızı sağlayan özel bir ürün. İlk etapta sağladığımız maliyet avantajı ile çocuklu ailelerin finansal yüklerini bir nebze azaltarak ev ekonomisine yardımcı oluyoruz.

İkinci adımda ise sigortalının hasarı olmaması durumunda finansal avantajları devam ettirerek, hasarsızlık motivasyonunu daha da artırmış oluyoruz.

Özellikle çocuklu ailelerin faydalandığı bir üründe böylesi bir teşvik sunmak, bir şirket olarak toplumumuza karşı sorumluluklarımızı yerine getirme noktasında attığımız önemli bir adım.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler