Geri Dön
SigortaRay Sigorta’dan ‘Yeni Nesil Esnek Çalışma Modeli’

Ray Sigorta’dan ‘Yeni Nesil Esnek Çalışma Modeli’

Çalışan memnuniyetini iş süreçlerinin odağına koyan Ray Sigorta, yeni dönem mottosu ve uygulamaya aldığı destek paketleri ile uzaktan çalışmaya yepyeni bir anlam kazandırıyor.

Ray Sigorta’dan ‘Yeni Nesil Esnek Çalışma Modeli’

 

“Sen nereye, RAY oRAYa!” sloganıyla yeni bir dönem açan Ray Sigorta, destek paketleri ile çalışanlarına evde olsalar da yanlarında olduklarını gösteriyor.

Fiziksel, Finansal, Gelişim ve Duygusal olmak üzere 4 ana başlıkta kurgulanan destek paketi, evden çalışma döneminde ortaya çıkan çeşitli ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor. Ray Sigorta Destek Paketi kapsamında; evde harcanan sürenin artmasıyla beraber artan masraflara yardım etmek için aylık net 500 lira finansal destek yanında, ergonomik sandalye ve her yerden erişimi sağlayacak mobil internet gibi ev-ofis ihtiyaçlarının karşılanması, bireysel gelişimin devamlılığını sağlamak için özel online eğitimler ve birlikte vakit geçirmek için düzenlenen online etkinlikler, açık kapı toplantıları, happy hour uygulamaları bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl uluslararası Great Place To Work Enstitüsü tarafından En İyi İşveren seçildiklerini hatırlatan Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan, projenin esnek yan haklardan yeni nesil çalışma kültürüne kadar Ray Sigorta’nın uzun süredir uygulamakta olduğu modern çalışma anlayışının bir yansıması olduğu söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler