Geri Dön

Bodrum'da ihtişamlı White Party

Dünyada White Party konseptinin yaratıcısı Nikki Beach, Bodrum’daki 2. yılını White Party ile kutladı. Özgün eğlence anlayışı, bembeyaz dekoru, uluslararası mutfağı ile unutulmaz bir geceye imza attı.

Bodrum'da ihtişamlı White Party

Bundan tam 20 yıl önce “hayatı kutlama” mottosuyla Miami Beach Ocean Drive’da kurulan Nikki Beach, St Tropez, İbiza, Koh Samui, Dubai gibi lokasyonlardan sonra Bodrum Torba’da kaliteli eğlence arayanların ilk destinasyonu haline geldi. Nikki Beach yaşam tarzının özünde yer alan iyi müzikle, dünyanın her yerinde misafirlerine kesintisiz eğlenceyi sunuyor.

Eğlence standartlarını yeniden belirleyen Nikki Beach, Bodrum’daki ikinci yılını 21 Temmuz’da düzenlediği White Party ile kutladı. Davete, iş, sanat, cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Nikki Beach Bodrum, White Party’de davetlilerine enerjinin hiç düşmediği hit müzikler ve görkemli kostümlerle dans şovları, saksafon ve perküsyon performansları ile Bodrum’un en eğlenceli gecesini yaşattı.

Dünyaca ünlü Nikki Beach Dubai DJ Mademoiselle Sabah ve Nikki Beach Marbella DJ Antonio ve Nikki Beach Bodrum DJ Mert Yenidünya performanslarıyla müziğin ritmi yükseldi.

Aleyna Tilki: Kliplerimdeki ayılar birçok ünlüden daha ünlü oldu!Genç popçu Aleyna Tilki, Instagram hesabından yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Tilki, kliplerindeki ayıların birçok ünlü isimden daha ünlü olduğunu iddia etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber