Geri Dön

Ermenek'te wingsuit pilotu, 1530 metreden atladı

Karaman'ın Ermenek ilçesinde atlayış sporcusu Cengiz Koçak, 1530 metre yükseklikten wingsuit (havadaki düşüş hızını yavaşlatan özel kıyafet) ile atlayıp, yaklaşık 1,5 kilometre uçtuktan sonra paraşütlü barajın kenarına indi. O anlar ise kameralara yansıdı.

Ermenek'te wingsuit pilotu, 1530 metreden atladı

 

Sporcu  Cengiz Koç, Taşeli Platosu'ndaki Ermenek'te farklı noktalardan atlayışlarını sürdürüyor. Koç, bu kez de 1530 metre yükseklikten atlayıp, yaklaşık 1,5 kilometre uçup, Ermenek Barajı kenarına indi. O anlar da kameralar tarafından görüntülendi. Atlayış yaptıkları noktaları uluslararası sisteme girdiğini ve herkesin bu bölgeden atlayabileceğini ifade eden Cengiz Koçak, ''Ermenek doğa sporları açısından baraj gölü, dağlar, orman, çevresindeki uçurumlar ve kanyonları ile doğa sporlarına ev sahipliği yapabilecek çok özel bir yer'' dedi. 

 Ermenekte wingsuit pilotu, 1530 metreden atladı

Düğünde patlatılan havai fişek genç kadının kabusu oldu!İstanbul’da arkadaşının düğününe giden Selime Kılıç, havai fişeğin dizine saplanması sonucu sakat kaldı. Düğünde yaşanan korku dolu anlar cep telefonu kamerasına yansırken Kılıç'ın avukatı Selim Babaoğlu, 350 bin liralık tazminat davası açtıklarını belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber