Geri Dön
Tatilİstanbul’un lüks masaj merkezlerinde yenilenmenin keyfini yaşayın!

İstanbul’un lüks masaj merkezlerinde yenilenmenin keyfini yaşayın!

İstanbul yaşamında masaj bir keyif olmanın ötesinde tamamen bir terapi haline geldi. Yorucu ve stresli yaşamımızda masajlarla biraz kendimizi şımartıyor ve kendimizi yenilenmiş gibi hissediyoruz.

İstanbul’un lüks masaj merkezlerinde yenilenmenin keyfini yaşayın!

Masaja gitmek sizin için bir gelenek haline geldiyse birbirinden lüks ve kaliteli masaj merkezlerini sizin için seçtik. Linki tıklayın ve masajın keyfini doyasıya çıkarın. 

Şehirden uzaklaşmadan, doğal yaşam sanatlarında biri olan masajlarla zihninizi ve bedeninizi dinlendirebilir ve kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. En çok tercih edilen masaj merkezlerine değinecek olursak: GreenSpa’nın Bakırköy, Karaköy, Nişantaşı, Altunizade, Ataşehir ve Bostancı'daki şubelerinde aradığınız lüks ve konfor sizi bekliyor. DoubleTree by Hilton İstanbul’un Avcılar ve Tuzla şubesinde ise bütün gerginliğinizi unutacak, masajın sihirli etkisini yeniden fark edeceksiniz.  Birbirinden farklı masaj seçenekleri için link burada… 

The Green Park Bostancı ve The Green Park Pendik şubesinde ise dinginlik ve zindelik kazandıran masajlarla tüm yorgunluğunuzu bir kenara bırakacak, spa kullanım alanlarında huzur dolu ve keyifli zamanlar geçireceksiniz.  Hem bedenen hem de ruhen dinlenmenin zevkine varacaksınız.  Ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek güzel bir hediye olan masaj ritüelleriyle stres atıcı ve canlandıran dokunuşlarla, yenilenmeye hazır olun! Şahane bir masajla, şahane bir gün yaşamak için bu linki tıklamanız yeterli! 

Otomobil bariyerlere saplandıTEM Otoyolu, Ataşehir Bağlantı yolunda şerit değiştirmek isterken orta bariyerlere çarpan otomobilde 2 kişi yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler