Geri Dön
TatilLitvanyalılar başkent Vilnius'ta güneşin tadını çıkardı

Litvanyalılar başkent Vilnius'ta güneşin tadını çıkardı

Baltık ülkesi Litvanya'nın başkenti Vilnius'ta sulak alanlarda bulunan plajlar sıcak havaların da etkisiyle şehir sakinleriyle doldu. Pandemi sürecinde pek çok kısıtlamanın yürürlükte olduğu ve son dönemde normalleşme adımları atmaya başlayan Litvanya'da insanlar güneşin tadını çıkardı.

Litvanyalılar başkent Vilnius'ta güneşin tadını çıkardı

Litvanya, Avrupa'da corona virüs salgınından nispeten daha az etkilenen ülkelerden biri oldu. Bugüne kadar 1817 vakanın tespit edildiği ülkede toplamda 78 kişi salgın nedeniyle hayatını kaybetmiş durumda. Salgın sürecinde son günlerde can kaybının yaşanmadığı ülkede bir yandan da normalleşme adımları atılmaya devam ediyor.

Başkent Vinius'ta bulunan sulak alanlardaki plajlar, sıcak havanın da etkisiyle şehir sakinlerinin akınına uğradı. Güzel havanın tadını çıkarmaya çalışan Vilniuslular yıl boyunca sınırlı sayıda görebildikleri güneşin tadını çıkardı.

Litvanyalılar başkent Vilniusta güneşin tadını çıkardı

Haziran'da şoke eden görüntü! Bir anda bastırdıBursa'da'da etkili olan sağanak ve dolu nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, önlem almaya çalıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler