Geri Dön
TatilTürkiye'de kış rotaları

Türkiye'de kış rotaları

Kışın en güzel zamanlarında Türkiye’de bir tura çıkmaya ne dersiniz? Kış aylarında mutlaka görmeniz gereken her lokasyonlarda Türkiye'nin güzelliklerini hissedeceksiniz.

Türkiye'de kış rotaları

Göllerle ve doğal parklarla çevrili kayak alanlarına kolay erişim sunan Hampton by Hilton Bolu, hem şehir gezintisi hem de kayak için mükemmeldir! Hampton by Hilton Bolu'dan bir saat uzaklıktaki Kartalkaya, Alp disiplini, kayak turu ve kros kayağı için uygun koşullara sahiptir. Bu nedenle, Türkiye'nin en güzel kayak merkezlerinden birinin tadını çıkarma şansını kaçırmayın.

Türkiye'nin en büyük gölü, Van Gölü'nün ortasında bulunan Akdamar Adası, üzerinde bulunan tarihi kilisesiyle bir çok yerli ve yabancı turistin dikkatini çekiyor. Gevaş ilçesi sınırlarında, Van'a 45 kilometre uzaklıkta bulunan ada, her mevsimde görülmeye değer bir güzellik sunuyor. DoubleTree by Hilton Van’a yaklaşık 30 dakika uzaklıklta yer alan ada kış aylarında Türkiye’de görülmesi gereken yerler arasında yerini üst sıralara yazdırıyor.

Kapadokya her mevsim yerli ve yabancı turistlerin gözdesi.. Kapadokya’nın kalbinde yer alan Double Tree by Hilton Avanos-Kapadokya size büyülü bir atmosferdeküçük bir kış kaçamağı vaat ediyor. Kapadokya’nın o meşhur vadileri kışın beyaz bir örtünün altında sessiz bir uykuya dalıyor. Masallardaki görüntülere ev sahibi yapan şehiri ziyaret etmek için kış ayları en ideal zamanlardan. Dilerseniz hafta sonu kaçamağı, dilerseniz kültür turu, balayı ya da daha farklı programlarınız için kışın Kapadokya’da yaşanacak birçok anı ve yapılacak birçok aktivite var.

Kışın Türkiye’nin en keyif veren rotalarından biri ise Karadeniz bölgesi. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Trabzon ise bölgenin incisi... Şehrin merkezinde yer alan Double Tree by Hilton Trabzon, Karadeniz’in kıyısında, uçsuz bir deniz manzarası sunarken, Ayder Yaylası, Sümela Manastırı gibi en çok ziyaret edilen turistik mekanlara kolay bir ulaşım sunmaktadır.

Numan Kurtulmuş: AK Parti, genç kuşakta açık ara birinci partidirAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Z kuşağının, AK Partiye olan ilgisi, alakası azalıyormuş gibi bir anlayış gündeme getirilmeye çalışıldığını belirterek, "Yapılan bütün anketlerde, Z kuşağı olarak tanımlanan kuşakta yani 30-18 yaşta, o en genç kuşakta AK Parti açık ara birinci partidir dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler