Geri Dön

White Party Bodrum'a taşınıyor

Nikki Beach Bodrum, Türkiye’deki ikinci yılını 21 Temmuz’da White Party ile kutlayacak. White Party’de kesintisiz eğlence, iyi müzik, lezzetli ikramlar ile unutulmaz bir gece yaşanacak.

White Party Bodrum'a taşınıyor

Bundan tam 20 yıl önce “hayatı kutlama” mottosuyla Miami Beach Ocean Drive’da kurulan Nikki Beach, St Tropez, İbiza, Koh Samui, Dubai gibi lokasyonlardan sonra Bodrum Torba’da kaliteli eğlence arayanların ilk destinasyonu haline geldi. Nikki Beach yaşam tarzının özünde yer alan iyi müzikle, dünyanın her yerinde misafirlerine kesintisiz eğlenceyi sunuyor. Dünyada ilk White Party konseptini yaratan Nikki Baach, özgün eğlence anlayışı, bembeyaz dekoru, uluslararası mutfağı ile bu geceyi hafızalara işledi.

Bodrum’da eğlence standartlarını yeniden belirleyen Nikki Beach, 21 Temmuz’da White Party’ye katılan misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Havai fişek gösterileri, hit müzikler ve görkemli kostümlerle dans şovları, saksafon ve perküsyon performansları ile Bodrum’un en eğlenceli gecesini vadediyor.

Dünyaca ünlü Nikki Beach Dubai’nin Resident DJ’i Mademoiselle Sabah ve Nikki Beach Marbella’nın Resident DJ’i DJ Antonio performanslarıyla müziğin ritmini yükseltecek.

Nikki Beach’in master şeflerinin geceye özel hazırlayacağı lezzetli yemekler, özel ikramlar ile damaklarda da bu kutlamayı yaşayacaksınız. Deneyimli mixolojistlerin elinden çıkan signature kokteyller ise eğlencenize gece boyunca eşlik edecek.

AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber