Geri Dön

Acer 360 derece dönebilen yeni Spin 3'ü duyurdu

Acer, popüler Spin dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar serisinin en yeni üyesi Spin 3’ü duyurdu.

Acer 360 derece dönebilen yeni Spin 3'ü duyurdu

Acer Spin 3; sahip olduğu güç, değer, uzun pil ömrü ve geniş ekran boyutuyla fark yaratıyor. Windows 10 işletim sistemi, 8. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci ve tercihe bağlı NVIDIA® GeForce® MX230 GPU ile donatılan üründe 512 GB PCIe SSD ve 1 TB’a kadar HDD depolama, şarj edilebilir ve saklanabilir kalem ve gelişmiş Wi-Fi 5 performansı bulunuyor.

1,7 kg (3,74 lbs) ağırlığındaki yeni Spin 3 çantada rahatça taşınabiliyor. 9,6 mm (0,38 inç) inceliğindeki çerçeve ve yüzde 79 ekran gövde oranıyla daha geniş alan sunan ekran, 360 derece dönebilmesi sayesinde cihazın dizüstü bilgisayar veya tablet olarak kullanılmasını sağlıyor. 360 derece dönebilen dayanıklı menteşe çalışmak, yazı yazmak, sunum paylaşmak ve oyunlar için ideal. Spin 3’te yer alan 14 inç Full HD IPS[1] dokunmatik ekranı kalem ve parmakla aynı anda kullanmak mümkün. Birçok temas noktasına sahip Acer Active Pen ile ekrana hassas çizimler yapabilir, karmaşık projeleriniz üzerinde daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Uzun pil ömrü ve hızlı şarj edilebilen dahili kalem

Sık seyahat eden profesyoneller Acer Spin 3 ile pili şarj etmeden 12 saate[2] kadar çalışabiliyor. Kaybolmaması için özel yuvasında saklanan Acer Active Pen ise kullanıcıların hızlıca not alabilmesini sağlıyor.

Ön tarafa dönük hoparlörler tüm kullanım modlarında net ve güçlü ses veriyorlar. Windows 10 hareketlerine destek veren Precision TouchPad sayesinde kullanıcılar hassas parmak ve hareket takibiyle daha hızlı ve akıcı bir şekilde çalışabiliyorlar. MU-MIMO teknolojisine sahip Gigabit Çift Bant Wi-Fi 5 teknolojisi ise kullanıcıların meslektaşlarına, müşterilerine ve arkadaşlarına bağlanmasını sağlıyor.

Fiyat

Acer Spin 3, Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 499,99 $’dan ve Haziran ayında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde 699,99 €’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber