Geri Dön

AirPods kutusunu iPhone X standına dönüştürebilirsiniz! Nasıl mı?

Apple'ın AirPods'larıyla birlikte gelen şarj kasasının şaşırtıcı derecede faydalı bir iPhone standı olabileceğini biliyor muydunuz? Evet, öyle.

AirPods kutusunu iPhone X standına dönüştürebilirsiniz! Nasıl mı?

Onur Binay/milliyet.com.tr

Apple’ın kablosuz kulakiçi kulaklıkları AirPods’ların şarj kutusu iPhone X standı olabiliyor. Omar Elfanek, Twitter’da paylaştığı GIF ile AirPods şarj kutusunu bir iPhone X standına nasıl dönüştürdüğünü gösterdi. 5-10 TL'ye stand almak yerine isterseniz 6099 TL'ye aldığınız iPhone X'inize 899 TL’lik AirPods kutusu ile bir stand yapabilirsiniz.

Yöntem mükemmel değil ama işe yarıyor. Kurulum iPhone X ve iPhone 6 Plus testinde en iyi ihtimallede olsa tehlikeli. Çünkü iPhone X dahil olmak üzere her iki cihazda da, yanlışlıkla masaya çarptığınızda devrilme riski var. Bununla birlikte, yeterince iyi çalışıyor ve gelecekte kesinlikle kullanabilirsiniz. Her zaman AirPods'larınız yanınızdaysa standa ihtiyacınız yok.

Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber