Geri Dön
TeknolojiAmazfit PowerBuds Pro tanıtıldı! İşte özellikler

Amazfit PowerBuds Pro tanıtıldı! İşte özellikler

Huami imzalı Amazfit PowerBuds Pro kablosuz yapıdaki kulaklık, tasarımıyla ve sunduğu özelliklerle oldukça iddialı.

Amazfit PowerBuds Pro tanıtıldı! İşte özellikler

Sade ve minimal bir tasarımla bizleri karşılayan bu kablosuz yapıdaki kulaklık, egzersiz yapanlara odaklanıyor. Bu noktada harcanan eforu izleyebilmeyi sağlayan kulaklık, bünyesinde yer alan PPG kalp atış hızı izleme sensörüyle dikkat çekiyor. Özellikle koşucular için bu yapıda bir kulaklık oldukça faydalı olabilir. 

AMAZFİT POWERBUDS PRO ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Kulaklık egzersizlerden koşuyu kolaylıkla algılıyor ve Zepp Health uygulamasıyla entegre bir şekilde bilgilere ulaşmayı sağlıyor. Kulaklığın koşu odaklı özelliğine ek olarak desibel seviyesinin ayarlanabildiğini aktarabiliriz. 

Amazfit PowerBuds Pro tanıtıldı İşte özellikler

ANC (aktif gürültü engelleme) özelliğiyle gelen kulaklık, 40 dB kadar gürültü engelleme yapabiliyor. Öte yandan kulaklıkta ivmeölçer bulunuyor ve bu noktada size oturuş açısı ayarlıyor. Oturuş pozisyonunuzu ve duruşunuzu düzeltmeye de yardımcı olan kulaklık, size uyarıyor da. 

Kulaklık tek şarj ile 9 saatlik bir kullanım sunuyorken, şarj haznesiyle beraber bu süre 30 saate kadar çıkıyor. Kulaklık 15 Temmuz tarihinde ön siparişe 130 euro üzerinden açılacak. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler