Geri Dön

Apple'ın yeni iPhone modelleri komple ertelenebilir

Parmak izi sensörü entegrasyonu nedeniyle iPhone 8 modelinin gecikebileceği söyleniyordu. Şimdiyse bütün yeni nesil iPhone modellerinin daha ileri bir tarihe sarkabileceği, çıkış tarihinin gecikebileceği gündemde.

Apple'ın yeni iPhone modelleri komple ertelenebilir

Apple'ın yeni cihazı iPhone 8'in beklenenden daha uzun bir süre sonra piyasaya sürüleceği konuşuluyordu. Yeni gelen bilgilere göre Apple'ın iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 adını alacak tüm modelleri gecikebilir. Raporlar gecikme nedenini belirtmiyor. Ancak tahminler kablosuz şarj özelliğinin üretimde sıkıntılar çıkardığı yönünde.

Öte yandan bugüne kadar pek çok kez iPhone modellerinde gecikme yaşanacağı gündeme gelmiş ancak her seferinde bu iddialar boşa çıkmıştı. Olur da böyle bir gecikme yaşanırsa bu durum Apple’ın imajına zarar verebilir.

iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8'in üretime henüz başlanmadı ve ne zaman başlayacağı da bilinmiyor. İddiaların gerçek olup olmadığı ise belli değil.

Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber