Geri Dön

Apple'ın yeni iPhone modelleri yan yana görüntülendi

Apple'ın merakla beklenen iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerinin kalıpları yan yana görüntülendi. Görüntüler cihazların boyutları hakkında da bilgi veriyor.

Apple'ın yeni iPhone modelleri yan yana görüntülendi

Apple'ın bu yıl üç yeni akıllı telefon duyurması bekleniyor. Bunlar iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus. SlashLeaks tarafından sızdırılan yeni görüntülerde bu üç farklı iPhone modelinin kalıpları yan yana duruyor. Görsel cihazların boyutu ve şeklininin dışında arka kameralarının konumları hakkında da bilgi veriyor.

Appleın yeni iPhone modelleri yan yana görüntülendi

Üç cihaz arasında iPhone 7s Plus en büyük akıllı telefon. iPhone 8 ise iPhone 7s'den biraz daha büyük duruyor. iPhone 7s Plus'ın 5.5 inç, iPhone 7s'in ise 4.7 inç LCD ekranla geleceği söyleniyor. iPhone 8'in ise 5.8 inç kenardan kenara OLED ekranla geleceği ifade ediliyor.

Appleın yeni iPhone modelleri yan yana görüntülendi

Görüntüde dikkat çeken diğer bir detay kamera konumları. iPhone 8'in arkasındaki dikey çift, iPhone 7s Plus'ta yatay çift ve iPhone 7s'te ise tek lensli kamera sistemi dikkat çekiyor.

iPhone 8'in şemasını gösteren resime baktığımızda 3D Touch ID'nin ekranın arkasına mı yoksa altına mı yerleştiği hakkında tam fikir sahibi olunamıyor.

Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber