Geri Dön
TeknolojiBattlefield 1'i ücretsiz oynamak isteyenlere müjde!

Battlefield 1'i ücretsiz oynamak isteyenlere müjde!

Battlefield 1'i merak ediyor ama oynayamıyor musunuz? Battlefield 1'i halen oynamadıysanız EA tarafından düzenlenen ücretsiz hafta sonu kampanyasını kaçırmamanızda fayda var.

Battlefield 1'i ücretsiz oynamak isteyenlere müjde!

DICE'ın geliştirdiği ve Electronic Arts'ın Türkçe altyazılı seçeneği ile piyasaya sunduğu Battlefield 1, bu hafta sonu sadece PC ve Xbox One kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Battlefield 1'in hem tek kişilik senaryo modundan bir bölümü oynayabileceksiniz, hem de multiplayer modundaki haritalarda savaşabileceksiniz.

Battlefield 1'in PC üzerindeki ücretsiz hafta sonu kampanyası 3 Mart 2017 tarihinde kullanıma açılırken, 5 Mart 2017 tarihinde sona erecek. Bu saatlerde PT saatiyle 09:00'da başlayacak ve 23:59'da sona erecek.

Fakat bu indirilen Battlefield 1 sürümü belli kısıtlamalara sahip olacak. Oyunun senaryo modunda sadece savaş hikayelerinin ilk iki bölümü yer alacak. Multiplayer modunda ise 5 farklı harita, 4 oyun modu ve toplamda 10 saat oyun süresi yer alacak.

Xbox One oyuncuları ise Xbox Live Gold üyelikleri varsa 3 Mart ve 5 Mart tarihleri arasında oyunu herhangi bir kısıtlama olmadan oynayabilecekler.

Ücretsiz hafta sonu kampanyasına ek olarak EA, Origin üzerinde Battlefield 1'de büyük indirim de yapıyor.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler