Geri Dön
OyunBattlefiled 1'in tüm paketlerini içeren Battlefield 1: Revolution satışta!

Battlefiled 1'in tüm paketlerini içeren Battlefield 1: Revolution satışta!

Battlefield 1'e almak isteyen oyuncular şimdi bütün DLC'sini bir anda satın alma şansına sahip. EA, Gamescom 2017'de PS4, Xbox One ve PC için oyun yeni versiyonu olan Battlefield 1: Revolution'ı satışa sundu.

Battlefiled 1'in tüm paketlerini içeren Battlefield 1: Revolution satışta!

milliyet.com.tr

Battlefield 1: Revolution adıyla satışa sunulan yeni paket, ana oyun dışında Premium Pass’i de içeriyor. Oyuncular bu sayede They Shall Not Pass, In the Name of the Tsar, Turning Tides ve Apocalypse ek paketlerine de aynı anda sahip olabiliyor. Her bir ek paket yeni haritalar, oyun modlar ve silahlar da sunuyor. Revolution versiyonunu satın alan kullanıcılar aynı zamanda Red Baron, Lawrence of Arabia ve Hellfighter paketlerine de sahip olacak.

Battlefield 1’in eylül ayında çıkacak olan ek paketi In the Name of the Tsar, oyuna altı yeni harita ekliyor. 11 yeni silahı beraberinde getirmeyi ihmal etmeyen paketle oyun deneyimi daha da gelişiyor. Aralık ayında çıkacak olan Turning Tide ek paketi hem karada hem de suda amansız bir savaşın içine sürüklüyor. Son ek paket Apocalypse’in de 2018’in başlarında geleceği belirtiliyor.

Battlefield 1: Revolution Origin’de 60 euro, Xbox One için 230 TL ve PS4 için 224 TL fiyatla satışta.

<
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler