Geri Dön
TeknolojiDigital Dünya’nın nabzı Türkiye’de atacak

Digital Dünya’nın nabzı Türkiye’de atacak

SEO denildiğinde akla ilk gelen Türkiye’nin öncü ajanslarından ZEO’nun organizatörlüğün de gerçekleşecek olan Doğu Avrupa’nın en büyük dijital konferansı DIGITALZONE’16 için geri sayım başladı.

Digital Dünya’nın nabzı Türkiye’de atacak

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan etkinliğe 21 – 22 Ekim tarihlerinde İstanbul, şişli Radisson Blu Hotel kapılarını açacak. SEO ve uluslararası dijital pazarlama uzmanının yer alacağı etkinliğe geçmiş yıllardan tecrübeyle de çok sayıda katılım gerçekleşmesi bekleniyor.

Gelişen dijital dünyada rakiplerinden geri kalmak istemeyen firmalar internet kullanıcılarının ilgi ve zevklerini yakından takip ederek, müşterilere ulaşmanın en hızlı yolunu aramaktalar. Bu anlamda yapılan istatistiklere göre arama motorlarında en üst sırada çıkan linklere tıklanma, aradığını bulma ve satın alma işlemleri çok daha fazladır. Bu noktada devreye giren sistem ise SEO’dur. SEO, arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır ve arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır. Günden güne ülkemizde de önemini arttıran SEO çalışması birçok birey ve firmanın vazgeçilmezi olmuştur. İşte tüm bunları gerçekleştirebilmek, işi uzmanından dinlemek ve ilk ağızdan temel bilgilere sahip olmak için ZEO tam dört yıldır uluslararası SEOzone, bu yıl ki adıyla DIGITALZONE etkinliklerini düzenlemektedir.

Bilişim çağının getirilerini kendi işletmeleri açısından en doğru kullanmak isteyen kişiler SEO hakkında güncel ve yararlı bilgileri bu alanda gerçekleştirilen DIGITALZONE’16 etkinliğine katılarak rahatça elde edebilirler. SEO arenasının en güçlü ajanslarından olan SEOzeo, kendi bilgi ve tecrübe birikimlerini dünyaca ünlü uzmanların birikimiyle harmanlayıp siz kullanıcılarının ve meraklılarının ilgisine ve beğenisine sunuyor. Arama Motoru Optimizasyonu konusunda alanında uzman ekibiyle, güçlü AR&GE takımıyla bir web girişimi olarak başladığı serüvende bugün sektörün yenilikçi ve öncü firması haline gelen ZEO, aynı zamanda dünya devleri Moz ve Majestic SEO’nun tek Türkiye partneri olarak Bilkent Cyberpark’a bağlı olan Cyberplaza’da çalışmalarına hiç durmadan devam ediyor. Ayağınıza kadar gelen bu fırsatı kaçırmamalısınız. Etkinlik ile ilgili detaylar için ZEO.org sitesiniz ziyaret edebilirsiniz.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler