Geri Dön
TeknolojiGalaxy S21 FE sızıntısı telefonun tasarımı ortaya çıktı!

Galaxy S21 FE sızıntısı telefonun tasarımı ortaya çıktı!

Galaxy S21 FE hakkında yeni paylaşımlar gelmeye başladı. Telefonun çok da farklı bir tasarımla kullanıcının karşısına çıkması beklenmiyor ancak öte yandan elbette güncellenmiş bazı özellikleri de beraberinde getiriyor. İşte Galaxy S21 FE hakkında bildiğimiz her şey.

Galaxy S21 FE sızıntısı telefonun tasarımı ortaya çıktı!

Samsung'un S20 ailesini Fan Editon sürümleriyle oldukça dikkat çektiğini biliyoruz. FE sürümlerinden vazgeçmeyeceği bilinen Samsung'un yeni tanıtılan S21 serisi için de bu özel sürümü geliştirdiği ortaya çıktı. Voice tarafından sızdırılan telefonun tasarımı, daha küçük bir telefona işaret ediyor. 

GALAXY S21 FE NASIL OLACAK?

Galaxy S21 FE standart sürümle oldukça benzer detaylara sahip. Çok büyük bir farklılık görmediğimiz telefonun özellikle arka tarafta kamera kurulumunun da aynı olduğu anlaşılıyor. A serisinden farklı olarak bu telefon serisinde kamera çıkıntısı doğrudan arka panelden çıkıyor ve Samsung'un yeni imzası olarak kayıtlara geçiyor. 

Galaxy S21 FE sızıntısı telefonun tasarımı ortaya çıktı

Telefonun genel anlamda tasarımının aynı kaldığı göz önüne alındığında ön tarafta ekranın tam ortasında konumlandırılan bir ön kamera bizleri karşılayacak. Önceki seri S20 FE versiyonuna kıyasla 155,7 x 74,5 x 7,9 mm boyutlarıyla daha küçük bir telefon bizleri karşılayacak. Bir diğer yandan S21 standart telefonundan daha büyük olacak. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler