Geri Dön

Galaxy S6 Edge Plus İçin Android 6.0.1 Güncellemesi Yayımlandı

Akıllı telefon pazarının yıldızlarından biri olan Samsung; Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Note 5‘in ardından Galaxy S6 Edge Plus için de Android 6.0.1 güncellemesini yayımladı.

Galaxy S6 Edge Plus İçin Android 6.0.1 Güncellemesi Yayımlandı

G928SKSU2BPAG kod adında yapı numarasına sahip olan yeni yazılım güncellemesi Galaxy S6 Edge Plus akıllı telefonlara OTA ya da Kies yoluyla yüklenebiliyor. Yayımlanan yeni yazılım güncellemesi ile birlikte TouchWiz kullanıcı arayüzüne bir takım değişiklikler geliyor. TouchWiz arayüzüne eklenen yeni animasyon efektleri sayesinde artık daha şık bir ana ekran ile karşılaşıyoruz.

Android 6.0.1 güncellemesi ile gelen bir diğer yenilik ise kamera tarafında oluyor. Güncelleme kapsamında cihazlar artık RAW formatında fotoğraf çekebiliyor. Ayrıca uygulamanın Pro modunda fotoğraf çekme hızını ayarlama, güç tuşu menüsü, kilit ekran uygulama kısayollarını özelleştirme ve hızlı şarjı özellikleri yer alıyor.

Android 6.0.1 güncellemesinin çok yakında tüm dünyadaki Galaxy S6 Edge Plus kullanıcılarıyla buluşması bekleniyor.

Galaxy S7’de Olup iPhone’da Olmayan Özellikler


Fareden kediye uçan tekme!İspanya'da karnı acıkan kedinin yakalamaya çalıştığı fare, Malaga sokaklarını kediye dar etti. O anlar sosyal medyaın gündemine oturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber