Geri Dön

Galaxy S7 Ne Zaman Duyurulacak?

Çin'in en büyük telekomünikasyon kurumu China Mobile, düzenlediği etkinlikte Galaxy S7'nin ne zaman duyurulacağını açıkladı

Galaxy S7 Ne Zaman Duyurulacak?

Çin'in en büyük telekomünikasyon kurumu China Mobile, düzenlediği etkinlikte Galaxy S7'nin ne zaman duyurulacağını açıkladı... Bu yıl S6 ve S6 Edge olmak üzere birden fazla model ile karşımıza çıkmış olan Samsung, yeni cihazları üzerinde son sürat çalışmaya devam ediyor. Galaxy S7 konusunda gözleri bir süredir üstüne çekmiş olan firma, henüz bir açıklama yapmamış olsa da ayrıntılı bilgi farklı bir cepheden geldi. Zira Çin'de etkinlik düzenleyen China Mobile, paylaştığı takvim görseli ile birlikte S7'nin mart ayında duyurulacağına işaret etti. Henüz resmi olmayan bilgilere göre Galaxy S7, gelecek yılın mart ayında gözler önüne serilmiş olacak.

Açıkçası bu tarihin gerçekçi durduğunu söylemek mümkün. Mart ayında yeni modelini duyuracak olan firma, bir süre sonra da S7'yi satışa sunacaktır. Tabi bu bilgilerin Samsung tarafından onaylanmadığını bir kez daha hatırlatmamız gerekiyor. Bu nedenle takvimde değişiklikler meydana gelebilir. Qualcomm'un yeni nesil yonga seti Snapdragon 820 ile geleceği iddia edilen S7'nin Force Touch benzeri ekran teknolojisine sahip olması ve 4 farklı varyasyon şeklinde çıkış yapması bekleniyor.

Magazin Haberleri Bülteni (12 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber