Geri Dön
TeknolojiGeneral Mobile GM 21 Pro modelini tanıttı

General Mobile GM 21 Pro modelini tanıttı

Telefon pazarının yerli üreticilerinden olan General Mobile, yeni akıllı telefon modelini tanıttı. Telefonun standart bir tasarımı bulunuyor ve nispeten daha uygun fiyatlı olarak bizleri karşılıyor.

General Mobile GM 21 Pro modelini tanıttı

Akıllı telefon pazarında özellikle Türkiye'yi temsil eden bir marka olan General Mobile, yeni akıllı telefonunu tanıttığını duyurdu. Twitter üzerinden telefonun kısa bir videosunu paylaşan şirket, şık tasarıma gönderme yapıyor. Yüzde 90.21 ekran gövde oranına ulaşan yeni GM 21 Pro, 1080 x 2400 piksel çözünürlük sunuyor. Bu ekran 6.67 inçlik FHD Plus sınırsız bir özelliğe sahip. 

GENERAL MOBILE GM 21 PRO ÖZELLİKLERİ VE TASARIMI

Arka tarafında dörtlü bir kurulum ile bizleri karşılayan telefonun 48 Megapiksel, 5 Megapiksel, 2 Megapiksel ve 2 Megapiksel kameraları bulunuyor. Telefonda ayrıca 108 Megapiksel süper piksel modu ve 4K video desteği bulunuyor. 

General Mobile GM 21 Pro modelini tanıttı

Telefonun ön kamerası ise ekran deliği olarak tasarlanmış ve 16 Megapiksel. Bu ön kamera yüksek çözünürlüklü video kaydetmeye de olanak sağlıyor. GM 21 Pro orta segment bir telefon ve MediaTek imzalı Helio G90 işlemcisinden güç alıyor. Öte yandan bu telefonda 6 GB RAM de bulunuyor. 

Telefonun 6 GB RAM'i istenirse 128 GB depolama alanı ile satın alınabiliyor ve bu depolama alanı 256 GB'a kadar yükseltilebiliyor. Güvenlik tarafında parmak izi bulunan telefonda aynı zamanda yüz tanıma özelliği de yer alıyor. Telefonun Türkiye fiyatında 2 bin 799 TL bulunuyor. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler