Geri Dön
TeknolojiGoogle imzalı Pixel 5a için detaylar belli oldu

Google imzalı Pixel 5a için detaylar belli oldu

Akıllı telefon tarafında kendini gösteren Google, Pixel serisi ile kullanıcıları etkilemeyi başarıyor. İşte bu noktada yeni modeller merakla bekleniyor. Pixel 5a bu yıl bitmeden karşımıza çıkacak. Telefon serisinin uygun fiyatlı olacağı ve tanıtım tarihi ortaya çıktı.

Google imzalı Pixel 5a için detaylar belli oldu

Google imzalı Pixel telefonlar özellikle ABD’de oldukça popüler akıllı telefonlar arasında yerini alıyor. Türkiye’de resmi olarak satılmayan Pixel telefonlar, kamera performansı ve tasarım noktasında kendini gösteriyor. Yazılım tarafında da ilk güncellemelerin geldiği Google’ın farklı denemeler yaptığı uygulamalara ev sahipliği yapan bu telefon modelleri Türkiye’de satılmıyor olmasına rağmen merak ediliyor.

24 AĞUSTOS'TA 450 DOLARA ÇIKIYOR

Bir süredir gerçek Android deneyimini Pixel serisi sayesinde kullanıcılarla buluşturan Google’ın yeni cihazı için kolları da sıvıyor. Daha önce amiral gemisi modeller Pixel 6 ve 6 Pro hakkında sızıntılar ile gündeme gelen Google, şimdi çok daha uygun fiyatlı olarak konumlandırılan Pixel 5a, kamera özellikleriyle dikkat çekecek ve çok daha uygun fiyatlı olacak.

Yeni uygun fiyatlı Pixel 5a’nın 24 Ağustos’ta tanıtılması ve yaklaşık 450 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip olması bekleniyor.

 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler