Geri Dön

Google Play Filmler'den kullanıcılarına 4K içerik

Geçtiğimiz ekim ayında 4K çözünürlük sunan Chromecast Ultra’yı tanıtmasının ardından Google, şimdi de Google Play Filmler servisi için 4K içerikler sunmaya başladı.

Google Play Filmler'den kullanıcılarına 4K içerik

Başlangıçta Google Play Filmler ve TV servisinde 125 adet 4K içerik sunulacak. Bu içerikler arasında Kaptan Phillips, Star Trek Sonsuzluk, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı gibi filmler bulunuyor. Filmleri isteyen satın alınabilecek isteyen ise kiralayabilecek. Chromecast Ultra sahiplerine de bir film ücretsiz olarak sunulacak. Yalnız şöyle bir sıkıntı var ki bu içeriklere sadece ABD ve Kanada mağazaları üzerinden erişilebiliyor. Bu içeriklerin diğer mağazalara ne zaman açılacağı ise henüz belli değil.

Öte yandan kullanıcılara 4K içerik sunan ilk büyük video sağlayıcısı Google değil. Bunu daha önceden Netflix, Hulu ve Vudu gibi servisler zaten başlatmıştı.

Ersan Şen, 3 ismin vekilliğinin düşürülmesini yorumladıBiri CHP'li, ikisi HDP'li üç ismin milletvekillikleri Meclis Genel Kurulu'nda düşürüldü! Süreci Prof. Dr. Ersan Şen, CNN TÜRK canlı yayında yorumladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber