Geri Dön

Google Transit sonunda Türkiye'de de aktif

Google Haritalar'ın içinde yer Transit özelliği sonunda Türkiye'de de aktif hale geldi.

Google Transit sonunda Türkiye'de de aktif

Google Transit özelliği sonunda Türkiye'de de kullanılabilecek. İstanbul ve Ankara'daki kullanılar bundan sonra, toplu taşıma bilgilerini bilgisayar, tablet ve akıllı telefon ekranlarından görebilecek. Google Transit ile Ankara'daki kullanıcılar tren ve otobüs, İstanbul’dakiler ise bunlara ek vapur, deniz otobüsü, metrobüs, tramvay, Marmaray ve bazı dolmuş hatlarının toplamda 1100’den fazla hatla ilgili durak ve güzergah bilgisini bir tıkla öğrenebilecek.

Google Transit sonunda Türkiyede de aktif

Bu özellik İstanbul ve Ankara'da yaşayanların çok işine yarayacak olsa da bu iki şehre turizm veya iş amaçlı gelen yabancıların da oldukça işine yarayacak. Kişiler uygulama sayesinde istedikleri yere toplu taşımayla da ulaşabilecek.

Kullanıcılar, Google Haritalara girip istedikleri yeri haritada belirledikten sonra yol tarifi için transit/ toplu taşıma seçeneğine tıklayarak bu yeni özellikten faydalabilir. Google Haritalar, Android ve iOS cihazları için mevcut durumda.

Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber