Geri Dön
TeknolojiHulk kılıflı telefon sahibini mermiden korudu, sosyal medyanın gündemine girdi!

Hulk kılıflı telefon sahibini mermiden korudu, sosyal medyanın gündemine girdi!

Akıllı telefonların çoğu zaman insanların hayatını kolaylaştırdığını görüyoruz. Zaman zaman olumsuz haberler okusak da Brezilya’da yaşanan bir olay telefonlara bakış açısını tekrar tartışmaya açtı. Hulk kılıfı takılı olan bir telefon sahibine gelecek mermiyi engelledi. Sosyal medyada Hulk kılıflı telefon gündem konusu haline geldi.

Hulk kılıflı telefon sahibini mermiden korudu, sosyal medyanın gündemine girdi!

Silahlı bir saldırıdan kaçan adam, telefonuna isabet eden merminin ona ulaşmaması sayesinde kurtuldu. Motorola’nın bir telefon modelini kullanan kişinin hayatını kurtaran telefonda o sırada Hulk kılıfının takılı olması özellikle Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformlarında viral hale geldi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM KONUSU OLDU

Brezilya'nın Pernambuco eyaletinde yaşanan olay yerel basın organları tarafından servis edildi. Kısa süre içinde sosyal medyanın da gündemine gelen olayda ilginç olan kısım telefona isabet eden kurşunun adama ulaşmaması oldu.

Hulk kılıflı telefon sahibini mermiden korudu, sosyal medyanın gündemine girdi

Paylaşılan telefon fotoğraflarında merminin isabet ettiği ekranda büyük bir çatlak var. Kılıf çıkarıldığında ise telefonun arka panelinin de yamulduğu görülüyor. Ancak bunun yanında telefonun kılıfında hiçbir hasar yok.

Hayatını telefona borçlu olan adamın doktoru Pedro Carvalho ise telefon olmasıydı muhtemelen şu anda hayatta olmayacağını söyledi.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler