Geri Dön

iOS 6 için Google Maps resmen yayınlandı!

iPhone ve iPad kullanıcılarını büyük eziyetten kurtaracak uygulama geldi. Ama Google'dan...

iOS 6 için Google Maps resmen yayınlandı!

Apple'ın iOS 6'da sorunlarıyla çok tartışılan haritası, Google Maps'in iOS 6'ya yayınlanmasıyla geri plana düşebilir. App Store'da indirmeye sunulan Google Maps, iPhone 3GS ve daha yeni tüm iOS cihazlarında çalışıyor.

iOS 6 için yayınlanan Google Maps'de yol tarifi, sokak görünümü ve yakındaki mekanları bulmak gibi popüler işlevler yer alıyor. Google, blog'unda yaptığı açıklamada kendi haritalarının Apple için en doğru verilere sahip ve en tamamlanmış olanı olduğunu söylerken, Maps'de her gün "10 binlerce güncelleme" yaptıklarını vurguluyor. Haritada herhangi bir hataya rastlamanız halinde cihazınızı sallayarak Google'a geri bildirimde bulunabiliyorsunuz.

iOS'daki Apple haritalarının gösterdiği hatalı bilgiler ve bozuk fotoğrafların ardından son olarak geçtiğimiz günlerde bir parkı yanlış göstermesi nedeniyle "ölüme yol açabileceği" bile söylenmişti. iOS Maps'e tahammül edemeyenlerdenseniz veya Google Maps'e bir şans vermek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Maps App Store bağlantısı.

Polisin 'evde kal' şarkısı gülümsettiYalova'da, koronavirüs salgınına karşı anons yapıp, halkı dışarı çıkmamaları konusunda uyaran polis memuru, vatandaşlara moral vermek için şarkı söyledi. 'Evde kal' çağrısını farklı bir şekilde yapan polis memurunun görüntüleri gülümsetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber